Przyczyna braku Hardy Boyz na Live Eventach w Kanadzie, WWE Network wkracza do Chin, Spięcie Nikki Belli z Baronem Corbinem na Twitterze

» Już wiadomo dlaczego Hardy Boyz nie pojawili się na Live Eventach w Kanadzie, które miały miejsce w miniony weekend. Początkowo miała odbyć się tam walka braci Hardy z mistrzami WWE Tag Team Sheamusem i Cesaro. Niestety przez problemy z przekroczeniem granic USA przez Jeffa Hardy’ego mecz nie odbył się i zamiast braci Hardy w meczu wystąpili The Revival, co oznaczało walkę heel vs heel. Podczas tego pojedynku kontuzji doznał Scott Dawson. Przez ten incydent z Dawsonem nie pojawił się Matt Hardy, który miał zainterweniować w ten pojedynek.

» WWE oraz kompania multimedialna PPTV ogłosili, że platforma WWE Network zostaje oficjalnie wprowadzona na rynek chiński. Platforma będzie dostępna od 18 sierpnia i ma być bardzo łatwo dostępna dla konsumentów. Oznacza to, że platforma WWE Network jest dostępna teraz w ponad 180 krajach na całym świecie, co czyni ją jedną z największych na świecie. Chińczycy otrzymają dostęp do gal PPV na żywo, oraz całej biblioteki archiwalnych gal.

» Nikki Bella za pomocą Twittera ogłosiła, że będzie przebywać w pierwszym rzędzie podczas walki Barona Corbina z Johnem Ceną. Baron Corbin po SmackDown Live odpowiedział na tego tweeta oczywiście prowokująco w kierunku do niej, jak również samego Ceny.

Front row? I’ll be sure to slam him in to the barricade in front of you. Bring a towel, you can throw it in when he can’t take anymore.

— Baron Corbin (@BaronCorbinWWE) August 10, 2017

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o