Przewidywania Coreya Gravesa przed TLC, Bray Wyatt ostrzega The Miza przed TLC, WWE ogłosiło tournee po Europie

» Komentator WWE, Corey Graves wypowiedział się na temat gali TLC oraz walk, które mogą być zabawne oraz dobre:

„W karcie mamy walkę Romana Reignsa z King Corbinem – TLC Match. Jestem podekscytowany tym i nie rozczaruję się. Ci dwaj koledzy będą się bić z największą mocą, a ja będę przyglądał się temu przy ringu i cieszył się każdą sekundą”.

„Mocnym nocnym hitem może być walka Aleistera Blacka z Buddym Murphym. Ci dwaj kolesie nie mieli możliwości zaprezentować się w ostatnim czasie i pokazać, tego co naprawdę potrafią. Mam nadzieję, że na TLC będzie ich noc. Oczywiście każdy, kto zna Aleistera lub Buddy’ego, wie do czego są zdolni i myślę, że to może być kandydat do walki wieczoru”.

„Myślę, że walka kobiet o pasy tag teamowe może być najważniejszym pojedynkiem tej nocy. W ostatnim czasie byłem bardzo krytyczny i wrogo nastawiony względem kobiet, a najbardziej odnośnie Charlotte Flair. Myślę, że to co pisałem na Twitterze było wielkim błędem i spotkałem się z wieloma osobami krytykującymi moje zdanie. Myślę, że kobiety były na czele WrestleManii 35, i jestem zdania, iż nastąpiła przełomowa chwila. Posiadamy najbardziej utalentowaną grupę kobiet. Nie wiem, czy to dobrze, ponieważ wystarczy spojrzeć na Asukę, która podczas pobytu w NXT zdominowała całą dywizję. Po przybyciu do WWE wygrała WWE Royal Rumble Match, a następnie zmierzyła się z Charlotte Flair na WrestleManii, przegrywając”.

„Chciałbym zobaczyć Liv Morgan, która stanie się gwiazdą. Mam nadzieję, że Ruby Riott wkrótce powróci po kontuzji. Oczywiście teraz moja opinia może się wydać stronnicza, ale kiedy ostatni raz Carmella została wykorzystana w telewizji? Jest byłą mistrzynią kobiet SmackDown, ale WWE bądź program SmackDown skupia się wyłącznie na Bayley”.

» WWE Universal Champion „The Fiend” Bray Wyatt za pośrednictwem Twittera wysłał wiadomość w kierunku The Miza przed ich walką, jaką obejrzymy podczas dzisiejszej gali PPV TLC. Wyatt udostępnił zdjęcie, na którym znajduje się razem z Maryse i ich jedną córką:

„Drogi Mizie, nigdy nie skrzywdziłbym muchy, chyba że miałoby to powstrzymać go przed zranieniem się. Wybaczam Ci”.

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła tournee po Europie, które rozpocznie się 3 maja.

SmackDown:

* 3 maja-Glasgow, Szkocja
* 4 maja-Newcastle, Anglia
* 5 maja – Birmingham, Anglia
* 6 maja-Cardiff, Walia
* 7 maja – Sheffield, Anglia
* 8 maja-Londyn, Anglia (odcinek Friday Night SmackDown)

RAW:

* 13 maja – Dortmund, Niemcy
* 14 maja-Lipsk, Niemcy
* 15 maja – Madryt, Hiszpania
* 16 maja – Paryż, Francja