Przesłanie Nakamury w kierunku Johna Ceny, Pete Dunne o swoich planach, Amazing Red powraca do ringu, Krótki wywiad z Sage Backett, Niechlubny rekord Curta Hawkinsa

» Były WWE NXT Champion Shinsuke Nakamura za pośrednictwem Instagrama wysłał materiał wideo w kierunku 16-krotnego mistrza WWE Johna Ceny. W tym materiale Nakamura wypowiedział się na temat ich dream matchu, który będzie miał miejsce w tym tygodniu na SmackDown Live przy czym dodał, że zwycięzca tego starcia zmierzy się z Jinderem Mahalem o pas WWE na gali SummerSlam:

» WWE UK Champion Pete Dunne udzielił wywiadu dla Sky Sports, w którym wypowiedział się na temat swoich planów związanych z WWE:

”Zadaje sobie to pytanie każdego dnia. Moim celem jest rozbudowanie sceny wrestlingowej w Wielkiej Brytanii. Zamierzam nadal rozwijać się i współpracować z niezależnymi federacjami takimi jak: Progress Wrestling, czy Insane Championship Wrestling. Także moim marzeniem jest stanie się czołową postacią w federacji WWE, przedostać sięz NXT do WrestleManii i stanąć przed szansą na zdobycie World Titles”.

» Były Impact Wrestling Superstar Amazing Red powróci do ringu po niemal rocznej przerwie, przez którą musiał poddać się aż trzem oddzielnym operacją. Warto dodać, że jest on trzykrotnym X-Division Championem oraz niedoszłym uczestnikiem WWE Cruiserweight Classic. Zawodnik ten wystąpi 12 sierpnia na gali House of Glory Wrestling, a jego przeciwnikiem będzie Anthony Gangone.

» W poniższym materiale wideo protegowana Dudley Boyz, czyli Sage Backett wypowiedziała się na temat uporu, który pomógł w przekształceniu jej ciała oraz rozpoczęciu kariery jako profesjonalna wrestlera:

» Sean Waltman za pośrednictwem Twittera również pogratulował Curtowi Hawkinsowi setnego przegranego pojedynku co czyni go kolejnym zawodnikiem z niechlubnym rekordem w największej federacji na świecie: