Przerwa Aleistera Blacka i Zeliny Vegi, Bayley i Sasha Banks ze specjalnym wejściem na WM 35, Powód pobytu Stephanie McMahon w ZEA

» Aleister Black oraz Zelina Vega aktualnie przebywają w Amsterdamie, czyli nieopodal rodzinnego miasta, w którym wychował się były mistrz WWE NXT, który jak wiecie jest Holendrem. Jest to część miesiąca miodowego, o czy potwierdza Zelina na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. Warto zaznaczyć, że ta dwójka pobrała się w listopadzie ubiegłego roku:

» WWE Women’s Tag Team Champion Bayley udzieliła wywiadu dla Sport Bible, w którym wypowiedziała się na temat specjalnego wejścia, które ujrzymy podczas WrestleManii 35:

„Mamy kilka pomysłów na nasze wejście, ale nie chcemy tego zepsuć. Po prostu chcemy, aby nasza WrestleMania była czymś wyjątkowym. W ostatnim czasie próbowałam nakłonić zespół Paramore do wykonania entrance z przeszłości, ale w ostatecznym rezultacie nie udało mi się. Być może moja przyjaciółka Sasha Banks nakłoni swojego kuzyna Snoop Dogga do ponownego występu w WWE, ale nie wiem, czy tak się stanie. Chciałabym aby to Paramore wystąpili razem z nami, a nie Snoop Dogg mimo, że uwielbiam tego faceta. Musicie poczekać do kwietnia, ale obiecuję, że będziecie mega zaskoczeni”.

» Stephanie McMahon aktualnie przebywa w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie trwają Światowe Igrzyska Olimpiady Specjalnej. WWE jest partnerem Igrzysk, ale obecność Stephanie była wielkim zaskoczeniem dla drużyny USA. Córka prezesa WWE dołączyła do Finna Balora podczas ceremonii otwarcia World Games.