Przedstawiciel WWE na gali UFC 205, Tony Nese i Drew Gulak z kontraktami?, Pojawienie się Paige na jednej z gal sceny niezależnej

» Na dzisiejszej gali UFC 205 zjawiło się wielu celebrytów oraz gwiazd sportu. Jak widzimy na poniższym zdjęciu, jedną z gwiazd okazał się być Triple H:

» Poniżej zaś najnowsze wydanie „WWE Fury”:

» Jak informuje PWInsider, WWE zaoferowało kontrakty Tony’emu Nese oraz Drew Gulakowi. Jak wiemy, obecnie obaj występują w dywizji Cruiserweight na RAW, a do tego są zapowiedziani także do nowego programu „205 Live”, który już wkrótce zadebiutuje na antenie WWE Network.

» Paige pojawiła się na wczorajszym gali Jersey All Pro Wrestling, kiedy spiker zapowiedział ją przed walką Deonna Purrazzo vs Sumie Sakai. Była mistrzyni WWE Divas nie została wprowadzona po jej ringowym imieniu, a także nie otrzymała żadnego theme songu. Całe jej pojawienie polegało tylko na tym, że zawodniczka z bliska mogła oglądać pojedynek i resztę show. Co warto zaznaczyć, jej chłopak Alberto El Patron walczył na tej gali z Sami Callihanem.