Przeciwniczka Ember Moon na NXT Takeover: Back 2 Brooklyn, Spory heat na Dean’a Ambrose’a, Powrót Curta Hawkinsa, „Na Fali 2” z udziałem gwiazd WWE, James Storm ponownie w NXT?…

» Wiemy już kto będzie przeciwniczką Ember Moon znanej jako Athena ze sceny niezależnej na gali NXT Takeover: Back 2 Brooklyn. To doświadczona zawodniczka z NXT – Billie Kay. Tak zatem prezentuje się zaktualizowana i ostateczna karta walk na sobotnią galą na Brooklynie:

NXT Title Match
Shinsuke Nakamura vs. Samoa Joe

NXT Women’s Title Match
Bayley vs. Asuka

NXT Tag Team Title Match
Johnny Gargano & Tommaso Ciampa vs. Dash & Dawson

Bobby Roode vs. Andrade „Cien” Almas

Austin Aries vs. No Way Jose

Ember Moon vs. Billie Kay

Transmisja na żywo oczywiście za pośrednictwem WWE Flash. Gorąco polecamy, gdyż z wielką pewnością będzie się działo! 🙂

» Aktualny WWE World Champion – Dean Ambrose zebrał ponoć za kulisami spory heat, a to ze względu na jego wypowiedzi w podcaście Steve’a Austina. Ambrose unikał tam niektórych pytań, bardzo luzacko rozmawiał z legendą jaką jest Steve Austin oraz negatywnie skomentował działania osób kreatywnych (czyli Vince’a McMahona i Triple H’a). Ambrose publicznie przyznał też, że Brock Lesnar nie chciał zrobić wielu rzeczy podczas ich walki na WrestleManii 32 w związku z czym mogła nie być ona aż tak dobra.

» W ostatnich newspackach informowaliśmy już Was co działo się na SmackDown, jednak warto wspomnieć o jeszcze jednej ciekawej rzeczy, mianowicie promie zwiastującego powrót Curta Hawkinsa do WWE. Zawodnik ten walczył ostatnio na scenie niezależnej, a teraz powraca do brandu SmackDown. Zapowiedź jego nadejścia możecie zobaczyć poniżej:

» Renee Young poinformowała na Twitterze, że skręciła kostkę i wkrótce przekaże nam więcej informacji na temat jak do tego doszło. Na ten moment pozostaje jedynie życzyć prezenterce jak najszybszego powrotu do pełni sił! 🙂

» WWE wydało trailer kolejnego filmu animowanego z udziałem gwiazd ich federacji. Tym razem tytuł nosi „Na Fali 2: WaveMania”, a w filmie zobaczyć będzie można kreskówkowe postaci Johna Ceny, Vince’a McMahona, Paige, Undertakera i Triple H’a:

» Drew Galloway wypowiedział się w jednym z wywiadów o możliwości jego powrotu do WWE:

„Nie jestem w stanie powiedzieć, że nigdy tam nie wrócę, ale mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z robienia tego co robię aktualnie.”

» Tak więc nie wiadomo, czy Galloway powróci do WWE, jednak coraz więcej mówi się o ponownym debiucie w WWE Jamesa Storma. Jak wiemy, Storm odbył w NXT jedną walkę, ale był to pojedynek bez oficjalnego zakontraktowania i zawodnik powrócił po tym do występów w TNA. Ponoć na ostatnich tapingach Impact Wrestling, James Storm ogłosił za kulisami, że wypełnił swoje zobowiązania kontraktowe i postanawia odejść. Co ciekawe, Storm zadeklarował również, że już wkrótce może zobaczymy go w teamie ze starym przyjacielem, co wskazywałoby na stały powrót do NXT i tam nawiązanie współpracy z Bobbym Roodem z którym w TNA tworzył tag team Beer Money. Co o tym sądzicie?