Prezes UFC na temat przyszłości CM Punka, Jak długo potrwa Money in the Bank?, Nixon Newell rozstanie się z WWE?

» Prezes federacji UFC, Dana White wypowiedział się na temat przyszłości CM Punka, który podczas gali UFC 225 musiał uznać wyższość swojego przeciwnika:

”Facet ten ma swoje lata. Kocham tego faceta, najlepszego na świecie. Jego kolejna walka wyglądała całkiem dobrze, on włożył całe serce w to, co kocha. Myślę, że jest gotowy do stworzenia kolejnego widowiska. Nie mam pojęcia jak będzie wyglądać jego przyszłość w UFC”.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że Money in the Bank Kickoff będzie trwał godzinę(rozpocznie się o 19:00 czasu wschodniego), co oznacza iż cała gala będzie trwała cztery i pół godziny. Oczywiście długość eventu może się przeciągnąć, ponieważ po wydarzeniu będziemy świadkami 30-minutowego pokazu z udziałem Renee Young oraz Sama Robertsa. Aktualnie wiemy, że na MITB odbędzie się 11 walk.

» W ostatnim czasie z powodu kontuzji spore problemy miała Nixon Newell znana jako Tegan Nox, która w trakcie festiwalu Download musiała zmagać się w sześcioosobowym tag team matchu. W trakcie show wrestlerka została zniesiona przez służby medyczne na backstage, a następnie opatrzona. Wrestlerka zmaga się z urazem kolana przez, co czekają ją kolejna przerwa. Niestety nie wiadomo, czy oficjele WWE zdecydują się na rozwiązane umowy, czy dadzą jej szansę.