Premiera programu „Total Bellas”, Powrót Clash of Champions, Operacja Rybacka, Arcyciekawe live eventy WWE w Japonii, Najnowsze filmy z udziałem The Rocka

» Stacja E! ogłosiła, że premiera nowego programu z udziałem gwiazd WWE – „Total Bellas” będzie miała miejsce 5 października. Przypomnijmy, że program ten będzie zbliżony do Total Divas, z tą różnicą, że będzie skupiał się wyłącznie na rodzinie sióstr Bella jak i ich wybrankach – Danielu Bryanie i Johnie Cenie.

» Tymczasem WWE potwierdziło przywrócenie gali Clash of Champions, która w tym roku odbędzie się w systemie PPV w dniu 25 września. Event odbywać się będzie w Indianapolis.

» Ryback, który jest obecnie w sporze z WWE przeszedł 2 dni temu operację ucha. Jak zaznaczył na jednym z portali społecznościowych, operacja się udała, jednak wciąż do wyleczenia jest jego nos i gardło, które także nie są w najlepszym stanie. Poniżej zdjęcie po zakończeniu operacji:

» Już 1 i 2 lipca odbędą się live eventy WWE w Japonii na których to jak pamiętamy, Bray Wyatt walczyć miał z Shinsuke Nakamurą. Starcie jednak odwołano, gdyż okazało się, że Wyatt nie będzie mógł się zjawić w kraju kwitnącej wiśni. Fani nie powinni być jednak rozczarowani, gdyż zamiast z Wyattem, Nakamura zawalczy kolejno z Chrisem Jericho i Kevinem Owensem. Poniżej pełna karta walk na obydwa eventy:

1 lipca:

* Seth Rollins vs. Kevin Owens vs. WWE Champion Dean Ambrose
* The Usos vs. The Vaudevillains vs The Club vs. WWE Tag Team Champions The New Day
* Natalya vs. WWE Women’s Champion Charlotte
* Becky Lynch vs. WWE NXT Women’s Champion Asuka
* John Cena vs. AJ Styles
* Shinsuke Nakamura vs. Chris Jericho
* Dolph Ziggler vs. Curtis Axel
* Titus O’Neil vs. Baron Corbin

2 lipca:

* Jericho vs. Rollins vs. Ambrose
* The Vaudevillains vs. The New Day
* Becky Lynch vs. Charlotte
* Natalya vs. Asuka
* Nakamura vs. Owens
* Styles vs. Cena
* The Usos vs. Gallows and Anderson
* Ziggler vs. Corbin
* Titus vs. Axel

Niestety żaden z tych live eventów nie będzie emitowany w WWE Network, tak jak to bywało już wcześniej przy okazji organizowania „walk godnych WrestleManii”.

» Na zakończenie zaś zdjęcie z planu filmowego do filmu „Szybcy i wściekli 8”, w którym The Rock wciela się w rolę Luke’a Hobbsa:

Film „Szybcy i wściekli 8” ukaże się w 2017 roku, natomiast już teraz w polskich kinach emitowany jest kolejny film z The Rockiem w roli głównej, pt. „Agent i pół”.

 

No Comment.