Czy poznamy nowego przeciwnika Brocka Lesnara na Survivar Series?, AJ Styles o szansie na zdobycie pasa WWE, The Usos o roli Umagi w ich karierze, Legendy WWE w akcji

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown AJ Styles stanie przed szansą na zdobycie WWE World Championship w starciu z Jinderem Mahalem i jeśli uda mu się zgarnąć ten tytuł, to na gali PPV Survivor Series zmierzy się z mistrzem WWE Universal Brockiem Lesnarem. Aktualne kursy bukmacherów przemawiają za zwycięstwem AJ’a.

» Pretendent do pasa WWE AJ Styles za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat informacji dotyczącej wtorkowego odcinka SmackDown Live, podczas którego po raz kolejny stanie przed szansą na pokonanie Jindera Mahala i odebranie mu tytułu:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo WWE SmackDown Tag Team Champions The Usos wypowiedzieli się na temat swojego wujka Umagi, który przekonał ich do rezygnacji z pierwszej pracy i rozpoczęcie przygody z profesjonalnym wrestlingiem:

» Na kanale WWE na YouTubie dostępny jest materiał wideo z WarGames Matchu, w którym udział wzięły takie gwiazdy jak:
Hawk, Animal, Bobby Eaton, Stan Lane & “Dr. Death” Steve Williams, Michael Hayes, Terry Gordy, Jimmy Garvin, Fatu & Samu.

No Comment.