Pozew WWE przeciwko The Young Bucks, Brock Lesnar wystąpi na Survivor Series?, Rock ‘N Roll Express obecni na WWE Starrcade

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że federacja World Wrestling Entertainment wysłała oficjalne pismo do The Young Bucks w sprawie stosowania Too Sweet movementu. WWE chce, aby zawodnicy zaprzestali stosowania tego gestu podczas swoich występów w New Japan Pro Wrestling oraz Ring of Honor. Na obecną chwilę wiemy tyle, że byli ROH Tag Team Champions prowadzą rozmowy ze swoimi prawnikami w sprawie rozwiązania całej tej sytuacji. Jak wiadomo tuż przed rozpoczęciem poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW, w mieście w którym odbyło się to wydarzenie byliśmy świadkami segmentu z udziałem Bullet Club przez co prezes WWE Vince McMahon był bardzo zirytowany tym faktem, gdyż w mediach społecznościowych mówiło się tylko o inwazji na czerwoną tygodniówkę, a nie o wydarzeniach mających miejsce podczas niej.

» Zgodnie z tym co możemy przeczytać na Pro Wrestling Sheet istnieje spore prawdopodobieństwo, że na gali Survivor Series pojawi się obecny WWE Universal Champion Brock Lesnar chociażby z tego względu, iż został on zapowiedziany na ostatnie RAW(3 listopada) poprzedzające wspomnianą galę PPV jednak nie wiadomo z kim bestia miałaby zmierzyć się o ten tytuł.

» W tym tygodniu byli RAW Tag Team Champions Luke Gallows oraz Karl Anderson rzucili wyzwanie Rock ‘N Roll Express dzięki czemu na gali WWE Starrcade obejrzymy starcie z udziałem tych drużyn. Zdaniem wielu osób federacja WWE nie zdecyduje się na transmisję tego wydarzenia w sieci WWE Network, gdyż będzie to wyłącznie zwykły live event. Warto dodać, że podczas tego wydarzenia odbędzie się Texas Tornado Match z udziałem The New Day i The Usos.