Powrót wielkiej gwiazdy na SmackDown 1000th, Wyczyn Pete Dunne’a, Nowy Team Xtreme?, Wyniki WWE Mixed Match Challenge, Pierwsza walka Neville’a od czasu odejścia z WWE

» Jak już wiemy, WWE oficjalnie ogłosiło, że na zbliżającym się SmackDown 1000th wystąpi Evolution w pełnym składzie, a więc Ric Flair, Triple H, Randy Orton i Dave Batista staną razem, w jednym ringu pierwszy raz od wielu lat. W przypadku tego ostatniego, powraca on do WWE po ponad czteroletniej przerwie. Tysięczny odcinek niebieskiej tygodniówki będzie miał miejsce 16 pażdziernika w Capital One Arena w Waszyngtonie.

» Pete Dunne dokładnie 500 dni temu zdobył United Kingdom Championship pokonując na NXT TakeOver: Chicago Tylera Bate’a. Miało to miejsce 20 maja 2017 roku. Członek The British Strong Style bronił swojego tytułu 19 razy.

» W wywiadzie dla Planeta Wrestling Lita powiedziała, że chciałaby zobaczyć w przyszłości trio Naomi, Jey Uso i Jimmy Uso jako nowy Team Xtreme. Co Wy na to? 😉

» Wyniki z wtorkowego WWE Mixed Match Challenge:

  • Jimmy Uso & Naomi def. Rusev & Lana
  • Finn Bálor & Bayley def. Jinder Mahal & Alicia Fox

» Neville oficjalnie powrócił do akcji w ringu. Wystąpił na gali w federacji Dragon Gate. Jako PAC wziął udział w Tag Team Matchu, w którym razem z EITĄ pokonał BxB Hulka i Shingo Takagiego. Cieszycie się z jego powrotu?

 

No Comment.