Powrót The Shield wkrótce na RAW, Triple H chce Ronde Rousey w WWE, Lita o wprowadzenia pasów tt w dywizji kobiet, Mistrz WWE promuje tournee w Indiach

» Wszystko wskazuje na to, że podczas najbliższego odcinka WWE Monday Night RAW będziemy świadkami konfrontacji z udziałem The Shield. Warto dodać, że po raz pierwszy mieliśmy okazję obserwować poczynania z udziałem Setha Rollinsa, Deana Ambrose’a oraz Romana Reignsa właśnie w miejscu odbycia się poniedziałkowego odcinka czerwonej tygodniówki, czyli w Indianapolis, gdzie również doszło do rozpadu drużyny po ataku jakiego dopuścił się Seth Rollins. Cieszycie się z powrotu The Shield na RAW?

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla Sky Sports, w którym wypowiedział się na temat przyszłości Rondy Rousey w WWE:

”Ronda nigdy nie kryła się z tym, że od dziecka jest wielką fanką federacji World Wrestling Entertainment. Wielokrotnie w wywiadach podkreślała fakt iż świetnie bawiła się podczas swojej przygody z naszą federacją. Jeśli Ronda będzie chciała spróbować swoich sił u nas to z pewnością damy jej taką szansę. Ona lubi podejmować nowe wyzwania, a wrestling jest dla niej czymś nowym i myślę, że może być ona doskonałym dodatkiem do dywizji Women’s”.

» WWE Hall of Famer Lita wypowiedziała się na temat możliwości wprowadzenia pasów tag teamowych w dywizji Women’s WWE:

”Oficjele WWE od dłuższego czasu rozmawiają w tej sprawie. Dywizja tag teamowa z udziałem kobiet może być czymś bardzo ciekawym. To może być kolejne bardzo dobre przedsięwzięcie, zwłaszcza po tym jak na gali Money in the Bank została wprowadzona walizka Money in the Bank. Bardzo chciałabym zobaczyć te pasy i mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli oglądać uczestniczki turnieju Mae Young Classic w NXT”.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że w dniach 13-15 października odbędzie się tournee WWE po Indiach z udziałem obecnego mistrza WWE Jindera Mahala oraz jego podopiecznych The Singh Brothers. Panowie z pewnością będą mieć na celu promowanie grudniowej wycieczki gwiazd WWE do tego kraju.