Powrót The Headbangers, Zapowiedź na dzisiejsze Monday Night RAW, Wiadomość z twittera Finna Balora, Zwycięstwo Cody’ego Rhodesa

» Zgodnie z potwierdzoną informacją, były tag team WWE – The Headbangers powróci do telewizji na żywo, podczas wtorkowego SmackDown z Dallas w Teksasie. Będzie to ich pierwszy występ w WWE od 2000 roku. Nie wiadomo z kim Mosh (Charles Warrington) i Thrasher (Glenn Ruth) będą mieć rywalizację, ale według spekulacji ich pierwszymi rywalami po powrocie będzie zespół Heatha Slatera i Rhyno w turnieju w celu ukoronowania pierwszych w historii mistrzów Tag Teamów na SmackDown.

» Już dziś z kolei odbywa się kolejne Monday Night RAW… Oto zapowiedź czego możemy się na nim spodziewać:

  • Dziś dowiemy się, kto zostanie nowym mistrzem WWE UNIVERSAL! Czterech pretendentów zawalczy w ciekawej walce: Roman Reigns, Seth Rollins, Big Cass i Kevin Owens!
  • Która drużyna czerwonej marki będzie kolejną ofiarą Karla Andersona i Luke’a Gallowsa?
  • Długie oczekiwania publiczności zostaną nagrodzone! Bayley podłączyła się do wyścigu o pas kobiet!
  • Czy ktoś zatrzyma Brauna Strowmana? Jaki odważny śmie wejść na ring przeciwko gigantowi tym razem? Dowiemy się dziś w nocy!

Transmisja oczywiście na WWE Flash. Zapraszamy 🙂

» Finn Balor przekazał na Twitterze ciekawą informację:

„We wtorek jadę do WWE Performance Center, gdzie z personelem medycznym omówimy przygotowania do mojego powrotu!”

Zdrowie byłemu mistrzowi WWE Universal!

» Cody Rhodes pokonał Kurta Angle przez pinfall na wczorajszym NEW Wrestling Under w Wappingers Falls, NY. Jak już wspomniano, kolejna walka pomiędzy tymi zawodnikami jest zaplanowana w WCPW 8 października w Manchesterze.

 

Newsy przygotował: Władek Bereżnyi