Powrót popularnego tag teamu na SmackDown, Cain Velasquez w WWE?, Cody wróci do używania nazwiska Rhodes?

» Portal WrestlingInc dowiedział się, że na premierowy odcinek SmackDown w FOX planowany jest powrót The Usos. Bracia pauzują od 29 lipca, co po części spowodowane jest problemami Jimmy’ego z prawem.

» W najnowszym Wrestling Observer Radio stwierdzono, że Cain Velasquez rozmawia obecnie z WWE. Jak wiemy były mistrz UFC zaliczył już dwa występy dla AAA, ale rozważa też karierę w NJPW i AEW. Dave Meltzer poinformował, że mimo wszystko, rozmowy Caina z WWE są poważne. Niewątpliwie, każdy chciałby mieć takiego zawodnika u siebie.

» Niewykluczone, że Cody wróci do używania swojego nazwiska Rhodes, którego nie może używać od roku 2016. Przyczyna jest prosta – prawa do nazwy „Rhodes” posiada WWE. Ostatnio Cody wstawił jednak filmik w mediach społecznościowych chwaląc się swoim nowym pasem. Obok napisu Nightmare i AEW on TNT widnieje napis Rhodes. Choć Cody tego nie skomentował, może to oznaczać, że w końcu udało mu się rozwiązać tę kwestię. Jak wiemy, Cody bardzo chciał wrócić do używania swojego ringowego nazwiska.