Powrót dwóch wielkich legend na RAW, Kiedy ponownie zobaczymy Brocka Lesnara?, Dean Ambrose nowym mistrzem?, Lista czego oczekujemy od 2017 roku w WWE

» W Internecie pojawiła się informacja, że na RAW 9 stycznia powróci Mr.WrestleMania Shawn Michaels. Będzie to najprawdopodobniej związane z promowaniem jego nowego filmu “The Resurrection of Gavin Stone” w którym zagrał jedną z ról. Oprócz gościnnego występu HBK’a, na RAW pojawić ma się również The Undertaker. Jest to o tyle ciekawa wiadomość, gdyż jak wiadomo, Taker miał znaleźć się w rosterze SmackDown. Opcje w takim razie są dwie – “Grabarz” zjawi się w części nieemitowanej w telewizji lub jest to odpowiedź Vince’a McMahona na niższy rating RAW w porównaniu do SmackDown.

» Tydzień później, czyli 16 stycznia na RAW zapowiedziany jest z kolei występ Brocka Lesnara. Bestia pojawi się razem ze swoim managerem Paulem Heymanem. Nie wiadomo natomiast, czy pojawi się wtedy Goldberg, żeby kontynuować rywalizację.

» Facebookowa strona „The 434” informuje, że z pewnością na 99% Dean Ambrose podczas następnego odcinka SmackDown zostanie nowym mistrzem Interkontynentalnym, pokonując The Miza. Co o tym sądzicie?

» A, na koniec lista czego oczekujemy od 2017 roku w WWE:

  1. Kreatywne wykorzystanie Samoa Joe w głównym rosterze
  2. Poprawa scenariusza dla Tag Teamów w obu brandach
  3. Powrót Setha Rollinsa z „ligi pół kadrowej”
  4. Więcej walk o pas USA
  5. Zwycięstwo AJ Stylesa na WrestleManii 33
  6. Zakończenie gry w “gorący kartofel” mistrzostwem kobiet na RAW
  7. Wysłanie Undertakera na zasłużony odpoczynek i członkostwo w “Hall of Fame”
  8. Zwycięzca “Royal Rumble 2017” musi walczyć o tytuł WWE Universal
  9. Dać main event WM33 młodym talentom

 

Newsy przygotował Władek Bereżnyi