Powrót Broken Matta Hardy’ego?, Kolejne uczestniczki Mae Young Classic, Nixon Newell kontuzjowana, ACH w Super X Cup

» Były RAW Tag Team Champion Matt Hardy podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW po raz kolejny poinformował o nadchodzących zmianach, które mogą się wiązać z jego dawnym gimmickiem ‚Broken’. Warto dodać, że występy Matta mogliśmy obserwować w federacji Impact Wrestling:

» Portal internetowy F4WOnline.com informuje o tym, że w tegorocznym turnieju WWE Mae Young Classic wystąpią takie zawodniczki jak:
Była zawodniczka UFC Shayna Baszler, Rachael Ellering znana także jako Rachael Evers, Santana Garrett, Renee Michelle, Barbi Hayden – była mistrzyni NWA, Nicole Savoy, Mercedes Martinez oraz była TNA Knockout Marti Belle i Ayesha Ray. Wszystkie te zawodniczki w tym tygodniu pojawią się w Full Sail University i wezmą udział w tapingach turnieju.

» Prawdopodobnie Nixon Newell nie weźmie udziału w turnieju Mae Young Classic, ponieważ kilka dni temu nabawiła się ona drobnego urazu, który niestety wyeliminuje ją na kilka tygodni z występów w ringu.

» Były Ring of Honor Superstar ACH jest jednym z uczestników turnieju Super X Cup organizowanego przez federację Global Force Wrestling. Jego przeciwnikiem będzie reprezentant X-Division Andrew Everett natomiast ACH reprezentuje AAW, czyli promocję, która ma swoją siedzibę w Chicago.