Powrót Bray’a Wyatta, Kontuzja Bayley, Walka wieczoru następnej gali NXT Takeover, Kolejny ring name skrócony przez WWE

» Początkowo spekulowano, iż przerwa Bray’a Wyatta po tym jak odniósł kontuzję na tegorocznym live evencie w Mediolanie potrwa 4-6 tygodni, jednak Bryan Alvarez z Wrestling Observer Live poinformował, że przerwa Wyatta może wydłużyć się nawet do 6-8 tygodni.

» Kolejną kontuzjowaną osobą może być natomiast była mistrzyni kobiet NXT – Bayley, która nabawiła się urazu podczas wczorajszych tapingów. Przyczyną była źle wykonana akcja na Nia Jax, w wyniku czego mocno ucierpiały jej kolana. Bayley walkę dokończyła, jednak w drodze do szatni pomogli jej lekarze WWE. Nieznane są na razie szczegóły w tej sprawie…

» Kolejne tapingi NXT TV odbędą się 19 maja w Full Sail University. Będą to zarazem ostatnie tapingi przed czerwcową galą Takeover, którego walkę wieczoru poznaliśmy jeszcze podczas wspomnianych wyżej wczorajszych tapingów. Aby, dowiedzieć się kto stanie do walki wieczoru następnej gali Takeover zaznacz tekst –> Samoa Joe vs Finn Balor w walce o pas mistrzowski NXT.

» WWE wykupiło prawa do używania nazw „Enzo” oraz „Big Cass” co mogłoby oznaczać, że w głównym rosterze Enzo Amore nazywany będzie po prostu Enzo, natomiast Colin Cassady nazywany będzie swoją ksywką – Big Cass. Przypomnijmy, że tak samo było w przypadku Cesaro (Antonio Cesaro), Ruseva (Alexander Rusev), czy Big E (Big E Langston)… Skrócony ring name po przejściu do głównego rosteru ma mieć także Shinsuke Nakamura.

» Swoje 39. urodziny obchodzi dziś gwiazda WWE – Titus O’Neil. Wszystkiego Najlepszego! 😉

» Na koniec informacja, iż jeszcze dziś na naszym facebookowym fan page’u (jak i tu – na stronie) ogłosimy kolejne wydanie MyCast. Na ten moment możemy zdradzić jedynie, że będzie to kolejny odcinek LIVE. Więcej szczegółów poznacie wieczorem 🙂