Powrót Bray’a Wyatta już za tydzień, Lista najbliższych występów Johna Ceny w WWE, Znamy przeciwnika Johnny’ego Gargano na EVOLVE, Ogłoszenie Chrisa Jericho

» Pomimo kilku pożegnalnych wpisów Bray’a Wyatta na Twitterze w ostatnim czasie, zawodnik ma wrócić do ringu WWE już za tydzień. Oczywiście nie nastąpi to w programie emitowanym w telewizji, ponieważ odcinki RAW i SmackDown na święta są już nagrane, jednakże Wyatt ma zaplanowany występ na live evencie tuż po Bożym Narodzeniu. Nie wiemy kto będzie jego przeciwnikiem, jednak być może zostanie nim John Cena, który również powraca do WWE w okresie poświątecznym.

» Co do Johna Ceny, to ten zaprezentował w mediach społecznościowych swój grafik na najbliższe dni jeśli chodzi o występy w WWE:

Warto zwrócić uwagę na dwie daty – 7 i 14 stycznia. W obydwóch przypadkach jest to poniedziałek, a więc niewykluczone, że lider Cenation pojawi się w tych dniach w telewizji podczas Monday Night RAW. Początek drogi do WrestleManii? Z pewnością przekonamy się wkrótce 😉

» Tymczasem 19 stycznia, Johnny Gargano powróci do EVOLVE. Jego przeciwnikiem będzie obecny mistrz tejże federacji Austin Theory, aczkolwiek nie będzie to walka o tytuł. Warto dodać, że dzień wcześniej, Gargano również pojawi się na gali EVOLVE, ale nie ustalono jeszcze jego rywala.

» Chris Jericho potwierdził ostatnie spekulacje i oficjalnie ogłosił dzisiaj drugi rejs, który odbędzie się w następnym roku:

Przypomnijmy, że w tegorocznej edycji na rejsie uczestniczyli gwiazdy Ring of Honor, Impact Wrestling oraz New Japan Pro Wrestling.