Kiedy powróci John Cena?, WWE 24 poświęcone Finnowi Balorowi, Vampiro o ewentualnej współpracy Lucha Underground z Impact Wrestling

» Jak wiadomo, John Cena po WrestleManii 33 zrobił sobie przerwę od występów w ringu, a związane jest to z jego projektami zewnętrznymi, które cały czas realizuje. Aktualnie promuje swój najnowszy film „The Wall” oraz przebywa na planie filmowym kolejnego – „Daddy’s Home 2”. Jego powrót zapowiedziany jest na 4. dzień lipca podczas SmackDown Live. Prawdopodobnie Cena powróci już wcześniej, ale jak na razie jest to jedyna data w której zabookowany jest występ lidera Cenation.

» Tuż po nadchodzącym Monday Night RAW na antenie WWE Network wyemitowany zostanie kolejny odcinek WWE 24. Będzie to wydanie poświęcone Finnowi Balorowi, gdy kamery towarzyszyły mu podczas największego triumfu i zarazem przegranej. Mowa oczywiście o zdobyciu tytułu Universal po tym jak przeszedł na RAW oraz kontuzji przez którą musiał pauzować kilka miesięcy. Zapowiedź video znajdziecie poniżej:

» Była gwiazda ECW, a obecnie członek rosteru Lucha Underground oraz działacz AAA – Vampiro w jednym z wywiadów odpowiedział na pytanie dotyczące ewentualnej wymiany zawodników Lucha Underground i Impact Wrestling:

„Nie, to się nie wydarzy. Ta umowa obejmuje AAA i Impact Wrestling. Dla przykładu gwiazdy Impact będą miały swoje walki na galach AAA. Także niektórzy z AAA występować będą w TNA. Mam nadzieję, że w końcu uda się przeprowadzić kilka storyline’ów pomiędzy federacjami. Małymi krokami. Chcemy to zrobić dobrze.”

» Potwierdzone zostało, że w panelu Kick-Off przed niedzielną galą WWE Backlash zasiądą Renee Young, Peter Rosenberg oraz WWE Hall of Famer Booker T. Przed wspomnianym eventem nie zabraknie oczywiście również naszego MW-Studio. Podcast live poprowadzi Patryk Borówka , a jego gości, datę oraz godzinę startu podamy na dniach.