Co jest powodem przerwy Tye’a Dillingera od telewizji?, Kavita Devi przybyła do Performance Center, Rey Mysterio vs Thunder Liger na gali NJPW

» W zeszłym roku na SmackDown Live zadebiutował Tye Dillinger, jednak od pewnego czasu jest on nieobecny na niebieskiej tygodniówce, a powodem tego jest fakt iż oficjele WWE chcą uniknąć chantów ”10” ze strony fanów wrestlingu jednak jest to bardzo trudne zadanie i nie wiadomo jak będzie wyglądała przyszłość tego doświadczonego wrestlera.

» Portal internetowy Squared Circle Sirens informuje o tym, że w tym tygodniu do WWE Performance Center w Orlando przybyła Kavita Devi, która swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczęła w zeszłym roku w ramach 2016 South Asian Games. W zeszłym roku była uczestniczką turnieju Mae Young Classic, gdzie w pierwszej rundzie została wyeliminowana przez Dakote Kai. Warto zaznaczyć, że ten pojedynek miał ponad 17 milionów wyświetleń.

Znalezione obrazy dla zapytania Kavita Devi

» Podczas ostatniej gali NJPW New Beginning w Osace na telebimie ukazany został Rey Mysterio, który rzucił wyzwanie Jushinowi Thunderowi Ligerowi. Event ten odbędzie się 25 marca w Long Beach w Kalifornii. Poniżej przedstawiamy krótkie wyzwanie Reya: