Powód szybkiej eliminacji Johna Ceny na Survivor Series, Royal Rumble Match z udziałem kobiet już w styczniu?, Powrót Madison Rayne na Impact Wrestling, Zapowiedź turnieju o Knockout’s Title

» Jak się okazało szybka eliminacja 16-krotnego mistrza WWE Johna Ceny podczas gali PPV Survivor Series wiązała się z tym iż był to jego jednorazowy powrót, a WWE chciało się skupić tylko i wyłącznie na dotychczas prowadzonych konfliktach tak zwanych feudach. Tak, więc Lider Cenation nie pojawi się w tym roku na żadnym z transmitowanych wydarzeń TV.

Jak myślicie, kiedy do tv powróci John Cena?

» Istnieje spore prawdopodobieństwo, że w przyszłym roku odbędzie się historyczny Royal Rumble Match z udziałem kobiet, a to ze względu na ostatnie awanse zawodniczek z NXT do głównego rosteru WWE na RAW oraz SmackDown Live. Warto dodać, że styczniowe Royal Rumble będzie obchodziło 30-lecie, więc oficjele federacji będą chcieli stworzyć coś historycznego, aby upamiętnić tą wyjątkową chwilę.

Jak myślicie, czy Royal Rumble Match z udziałem kobiet ma jakiś większy sens?

» Federacja Impact Wrestling ogłosiła oficjalny skład turnieju, który wyłoni nową mistrzynię Knockout’s po tym jak tego tytułu zrzekła się Gail Kim. Warto dodać, że na Impact powróciła Madison Rayne.

Oto skład: Sienna, Laurel Van Ness, Allie, KC Spinelli, Madison Rayne oraz Rosemary, a w taki sposób prezentują się pojedynki kwalifikujące do finałowej walki:

– Laurel Van Ness vs. KC Spinelli vs. Madison Rayne
– Sienna vs. Rosemary vs. Allie

Według Was, która z zawodniczek zostanie nową mistrzynią Knockout’s?