Powód pushu dla Bobby’ego Roode’a, Czy Ethan Page podpisał kontrakt z Impact Wrestling?, Ken Shamrock dumny z pobytu CM Punka w UFC

» Jednym z głównym feudów na SmackDown Live ma być rywalizacja z udziałem obecnego mistrza WWE United States Barona Corbina z Bobbym Roodem. Oficjele federacji zdecydowali się na push dla byłego mistrza NXT kilka tygodni przed galą Survivor Series i być może już wkrótce to znaczy na gali Clash of Champions zdobędzie swój pierwszy tytuł mistrzowski w głównym rosterze WWE.

Myślicie, że Bobby Roode odbierze tytuł Baronowi Corbinowi?

» Ethan Page w rozmowie z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated Extra Mustard Week In Wrestling wypowiedział się na temat swojej obecności na tapingach Impact Wrestling w Ottawie:

”Na razie nie mam podpisanej umowy z Impact, więc poczekajcie, a zobaczycie co się w przyszłości wydarzy. Myślę, że udział w tapingach sporo wniósł w moim życiu, gdyż wiem, że na Impact są ludzie znający się na rzeczy, którzy mają dobre pomysły i być może zaproponują mi współpracę. Odcinek ze mną zostanie wyemitowany 30 listopada i muszę stwierdzić, że gram tam prawdziwego siebie. Pamiętajcie, że wciąż jestem najgorętszym wolnym agentem w wrestlingu”.

» Były WWF Intercontinental Champion & WWF Intercontinental Champion Ken Shamrock wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Marka Whiteda, w którym wypowiedział się na temat wprowadzenia CM Punka do UFC:

”Myślałem, że CM Punk podejmie większe ryzyko niż ja lub Brock Lesnar. Jego zaplecze nie było zbyt duże, nie miał w przeszłości styczności z mieszanymi sztukami walki(MMA). On przez wiele lat działał tylko jako czynny profesjonalny wrestler. Tak więc decyzja o przejściu z wrestlingu do świata MMA – gdzie musiał nauczyć się grapplingu oraz poddań była słuszna. Myślę, że wykonuje on bardzo dobrą robotę w UFC i już wkrótce odniesie swoje pierwsze zwycięstwo”.