Powód nieobecności Taryn Terrell na Bound For Glory, Madison Rayne w Ring of Honor, Io Shirai zdobyła Wonder of Stardom Championship, Allie Recks mistrzynią Pennsylvania Premiere Wrestling

» Pojawiły się kolejne wieści na temat odejścia Taryn Terrell z GFW. Jak wszyscy pamiętacie, jej udział w walce na Bound For Glory został odwołany, kiedy została tak mocno spoliczkowana przez Gail Kim, że doznała wstrząśnienia mózgu. The Wrestling Observer Newsletter podaje teraz, że Taryn faktycznie doznała tego urazu i po prostu nie mogła walczyć.

» 19 listopada Madison Rayne powróciła do Ring Of Honor i zawalczyła z Deonną Purrazzo, z którą w Shimmer tworzy drużynę o nazwie The Hottest Free Agents. Rayne kilkakrotnie wystąpiła w ROH w 2008, zanim podpisała kontrakt z TNA w następnym roku.

» Podczas gali Stardom w Japonii Io Shirai pokonała Yoko Bito w main evencie show po 25 minutach pojedynku i po raz drugi w swojej karierze wygrała Wonder of Stardom Championship. Wcześniej posiadała ten pas przez 190 dni w 2015. Bito po przegranej ogłosiła, że 24 grudnia w Korakuen Hall weźmie udział w swoim ostatnim pojedynku tydzień przed swoją siódmą rocznicą rozpoczęcia kariery. Bito powróciła do ringu po czteroletniej przerwie w kwietniu 2016 roku, kiedy wygrała 5 Star Grand Prix Tournament i Goddess of Stardom Championship.

» Organizacja Pennsylvania Premiere Wrestling ukoronowała niedawno swoją pierwszą w historii mistrzynię kobiet. Allie Recks zdobyła tytuł poprzez pokonanie trzech innych zawodniczek w Fatal 4-Way Matchu. Gratulacje dla Recks.

Więcej informacji na temat kobiet występujących w wrestlingu znajdziecie pod tym LINKIEM.