Powód nieobecności i frustracja Ruseva swoim statusem, Jeden roster wystąpi w Arabii Saudyjskiej na kolejnym evencie?, Kofi Kingston komentuje produkcję WWE & Netflix

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że Rusev otrzymał kilka dni wolnego od WWE i dlatego nie widzimy go w telewizji. Po raz ostatni The Bulgarian Brute pojawił się na Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej podczas 50-Man Battle Royal. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy wrestler oraz jego żona powrócą do telewizji, ale na Twitterze możemy dostrzec kilka wpisów wrestlera z Europy na temat Shane’a McMahona oraz jego frustracji:

„Jak frustrujące jest oglądanie Shane’a McMahona w telewizji zamiast Ciebie? – Ja nie jestem. To normalne, ponieważ on jest synem szefów”.

» WWE nie ogłosiło swojego powrotu do Arabii Saudyjskiej, ale być może będziemy świadkami występów jednego z brandów, ponieważ Saudyjczycy poprosili o to, aby eventy WWE odbywały się tylko w piątki, co trochę koliduje ze SmackDown, które począwszy od 4 października będzie emitowane na żywo w piątki na FOX. Podobno wstępną datą powrotu WWE do Arabii Saudyjskiej jest 1 listopada, jednak nie wiadomo czy gwiazdy SmackDown pojawią się na tym wydarzeniu.

» W środę WWE oraz Netflix poinformowali o stworzeniu pierwszego wspólnego filmu o nazwie „The Main Event”, którego premiera zaplanowana jest na przyszły rok. W obsadzie filmu swoje miejsce znajdzie kilka gwiazd WWE, a w tym: WWE Champion Kofi Kingston, Sheamus oraz The Miz. Mistrz WWE za pośrednictwem Twittera skomentował tą świetną wiadomość:

„Yooooo! Będę w filmie! @Netflix & @wwestudios, wspólnie zaprezentują – The Main Event, czyli film rodzinny z udziałem @mikethemiz & @wwesheamus”.