Powód nieobecności Brocka Lesnara na RAW, WWE przywróci kilka gal PPV?, Kontuzja Larsa Sullivana częścią storyline’u

» Brock Lesnar pojawił się na gali UFC 226. Jak się okazało jego obecność tam nie została ogłoszona na Monday Night RAW. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Radio wypowiedział się na temat nieobecności Universal Championa:

”Jeśli chodzi o Brocka Lesnar, to wiem iż Vince McMahon podjął decyzję o tym, aby nie wspominać o mistrzu Universal na RAW. Vince jest zdania, że jakakolwiek konfrontacja z Brockiem Lesnarem może przybliżyć go do występu na Extreme Rules, czego oczywiście chciał uniknąć. Jakakolwiek wzmianka o obecności mistrza może mu zaszkodzić. Wydaje mi się, że walka Romana Reignsa z Bobbym Lashleyem powinna zostać ogłoszona jako – contendership”.

» W ostatnim czasie pojawiły się informacje dotyczące powrotu do WWE takich gal PPV jak Halloween Havoc oraz Starrcade. Ta druga została wykorzystana w ostatnim czasie jako jeden ze specjalnych live eventów w Greensboro Coliseum. W latach 1989 – 2000 mogliśmy bacznie obserwować wydarzenia na Halloween Havoc. WWE musi oficjalnie potwierdzić zmiany jeśli chodzi o harmonogram gal PPV.

» Wszystko wskazuje na to, że kontuzja z jaką zmaga się były pretendent do WWE NXT Championship Lars Sullivan, to część storyline’u – podaje Wrestling Observer Newsletter. Podobno oficjele WWE zdecydowali się na taki ruch, aby zaprezentować Larsa jako wielkiego i potężnego faceta, który mimo urazu szczęki był w stanie kontynuować walkę.