Poważne kontuzje dwóch gwiazd, Walki na najbliższe WWE Main Event, Kolejna rola filmowa Johna Ceny?, Nikki Bella w Tańcu z Gwiazdami, The Rock drugi spośród najlepiej zarabiających aktorów

» Zaczynamy od ważnych informacji odnośnie kontuzji dwóch gwiazd, kolejno NXT oraz RAW. Mistrzyni kobiet żółtego brandu – Asuka, bo o niej właśnie mowa, nabawiła się kontuzji podczas walki z Ember Moon na Takeover: Brooklyn III i jak się dowiedzieliśmy, będzie musiała pauzować od 6 do nawet 8 tygodni. Japonka złamała bowiem prawy obojczyk. Lekarz WWE wyznał, że kontuzja nastąpiła w trakcie rzutu, kiedy to Asuka niezręcznie wylądowała, jednak dokończyła walkę ze znaczącym bólem i dyskomfortem. Gwiazda RAW z kontuzją to natomiast Big Cass, czego byliśmy świadkami podczas ostatniego odcinka. W trakcie jego walki z Enzo Amore, ten niebezpiecznie upadł poza ring wskutek czego doszło do kontuzji lewego kolana. Big Cass nie dokończył walki i nie był to storyline. Mało tego, jego przerwa w występach może być nawet znacząco dłuższa od przerwy Asuki. Obu zawodnikom życzymy oczywiście szybkiego i skutecznego powrotu do zdrowia!

» Poniżej walki jakie zostały nagrane na nadchodzący odcinek WWE Main Event:

  • Brian Kendrick vs Lince Dorado
  • Heath Slater vs Curtis Axel

» Screen Rant informuje, że John Cena szykuje się do roli w nadchodzącym komediowym reboocie serialowego hitu z lat 80. – „Knight Rider”. Nic nie zostało jeszcze w tej sprawie oficjalnie potwierdzone, ale ponoć producentom serialu zależy na gwiazdorskiej obsadzie, więc opcja z Ceną jest bardzo prawdopodobna. Przypomnijmy, że lider Cenation dostał niedawno główną rolę w spin-offie Transformersów: „Bumblebee”. Premiera filmu przewidziana jest na 21 grudnia 2018 roku.

» Partnerka Johna Ceny – Nikki Bella przymierzana jest natomiast do udziału w amerykańskim Tańcu z Gwiazdami. 25 sezon tego programu zaczyna się w poniedziałek 18 września. Jeśli to prawda, Nikki byłaby trzecim zawodnikiem WWE po Stacy Keibler i Chrisie Jericho, którzy również w Tańcu z Gwiazdami brali udział.

» A, skoro wcześniej była mowa o filmowym angażu Johna Ceny, to warto wspomnieć też o The Rocku, który wg najnowszej klasyfikacji najlepiej opłacanych aktorów na świecie zajmuje drugie miejsce. Jego zarobki szacuje się na 65 miliona dolarów. Dla Dwayne’a jest to spadek o jedno miejsce, gdyż rok temu to właśnie on był najlepiej zarabiającym aktorem. Tym razem pierwsze miejsce oddał Markowi Wahlbergowi.