Poważna kontuzja byłej wrestlerki ECW, Kolejne spoilery z turnieju WWE United Kingdom, WWE 205 Live Star powraca do akcji

» Francine była jedną z pierwszych kobiet, które mogliśmy podziwiać w federacji ECW. Tam sobie wyrobiła niesamowitą markę, niestety w ostatnim czasie doznała bolesnej kontuzji, przez co czekaj ją długa rehabilitacja i lekarze nie mają pewności, czy wróci do pełnej sprawności. Miejmy nadzieję, że jej rehabilitacja przebiegnie pomyślnie.

» W ubiegłym tygodniu odbyło się kilka pojedynków kwalifikujących do ćwierćfinału turnieju WWE United Kingdom. Pojedynki te odbędą się 18 czerwca w Royal Albert Hall, a następnie zostaną wyemitowane w sieci WWE Network. Tak prezentuje się aktualna lista ćwierćfinalistów:

Zack Gibson vs. Jack Gallagher
Flash Morgan Webster vs. Jordan Devlin
Joe Coffey vs. Dave Mastiff
Travis Banks vs. Ashton Smith

» WWE 205 Live Star, Noam Dar wkrótce powróci do telewizji. Warto przypomnieć, że w listopadzie ubiegłego roku nabawił się on kontuzji kolana, przez co czekała go kilkumiesięczna rehabilitacja. Pierwotnie wrestler miał powrócić do ringu po pięciu miesiącach, niestety tak się nie stało. Portal PWInsider twierdzi, że Dar będzie obecny na wtorkowym odcinku WWE 205 Live.