Poważna choroba Vampiro, Dlaczego walka Brocka Lesnara z Sethem Rollinsem była openerem WrestleManii?, Kolejna walka Bobby’ego Lashley’ego w MMA, Informacje o ROH Best in the World 2019

» Legenda WCW oraz AAA – Vampiro podzielił się ze swoimi fanami na Facebooku smutną wiadomością:

„Wczoraj dostałem wyniki od lekarza. Nie są to najlepsze wiadomości. Ale w moim sercu wiem, że jest to tylko walka, którą wygram. Nie martwię się o nic. (…) Nie przejmuję się chorobą, bo ja i moi lekarze mają plan! I będzie dobrze! Alzheimer (którego wykryto) to bullshit. Boję się potencjalnej choroby Parkinsona, ponieważ może ograniczyć mój czas grania na PlayStation.”

Vampiro życzymy dużo zdrowia!

» Walka Brocka Lesnara z Sethem Rollinsem na WrestleManii 35 pierwotnie miała odbyć się jako co-main event, jednak na prośbę Lesnara i Paula Heymana, Vince McMahon zdecydował, że będzie to opener. Powód? Brockowi nie chciało się czekać, aż tyle czasu 😉 Obecnie były już mistrz Universal ma negocjować warunki na walkę z Danielem Cormierem w UFC.

» A, jeśli chodzi o mieszane sztuki walki, Bobby Lashley zdradził, że po tegorocznym SummerSlam chciałby powrócić do klatki i stoczyć swoją kolejną walkę w Bellatorze. Dodał też, że ma na oku obecnego mistrza wagi ciężkiej Ryana Badera.

» Ring of Honor oficjalnie ogłosiło swoje kolejne PPV – Best in the World. Odbędzie się ono 28 czerwca w Baltimore w UMBC Event Center. Następnego wieczora w 2300 Arena odbędą się telewizyjne tapingi. Bilety na oba wydarzenia trafią do sprzedaży dla członków HonorClub w dniu 17 kwietnia, a dla ogółu 2 dni później.