Porzucenie planów dotyczących Andrade i Reya Mysterio, Skrót wydarzeń z odcinka NXT UK, Michael Nakazawa oficjalnie w All Elite Wrestling

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że WWE początkowo planowało Mask vs Hair Match z udziałem Reya Mysterio oraz Andrade na WrestleManii 35. Jeszcze nie wiadomo, dlaczego ten mecz został wyciągnięty z karty PPV, ale mogło to być spowodowane tym, że oficjele WWE nie chcieli, aby Andrade stracił włosy. Jeśli chodzi o przyszłość byłego mistrza NXT w głównym rosterze, to wciąż nie wiadomo, czy jego obecny feud będzie kontynuowany. Natomiast wiemy, że Rey na WrestleManii 35 zmierzy się z Samoa Joe o WWE United States Championship, a w jego narożniku obecny będzie Dominic, czyli syn wrestlera. Wiele źródeł uważa, iż w trakcie walki dojdzie do ingerencji z zewnątrz i być może osobą, która zaangażuje się w walkę o tytuł mistrzowski będzie Andrade.

» Poniżej przedstawiamy najważniejsze momenty z ostatniego odcinka WWE NXT UK, w którym udział wzięły takie gwiazdy jak: WWE UK Champion Pete Dunne, Tyler Bate vs. NXT UK Tag Team Champion James Drake, Ligero, Wild Boar, Primate, Lewis Howley, Sam Stoker, Kassius Ohno oraz Ashton Smith.

» DDT Pro Wrestling Star, Michael Nakazawa dołączył do federacji All Elite Wrestling o czym poinformował sam Kenny Omega. Członek zarządu AEW dodał, że Nakazawa wciąż będzie mógł pojawiać się w federacji DDT.