Pojedynek o IC Title w przyszłym tygodniu na SmackDown Live, James Ellsworth maskotką drużyny SmackDown, Spoiler dotyczący dzisiejszego odcinka SD Live, Kolejna walka dodana do karty Survivor Series, Steve Corino w WWE Performance Center, Wyniki tapingu WWE Main Event

» Podczas jednego z segmentów na SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu w Wilkes-Barre otrzymamy starcie o IC Title między Dolphem Zigglerem(c), a The Mizem. Warto zaznaczyć, że podczas tego specjalnego wydarzenia jakim będzie 900-setny odcinek SmackDown pojawią się The Undertaker oraz WWE Hall of Famer Edge.

» Dziś komisarz SmackDown Live Shane McMahon ogłosił, że James Ellsworth będzie maskotką drużyny SmackDown podczas gali PPV Survivor Series.

» Komisarz SmackDown Live oznajmił, że w niebieskiej drużynie na gali PPV Survivor Series kontuzjowanego Barona Corbina zastąpi on sam, czyli Shane McMahon.

» Podczas SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że na najbliższej gali PPV Survivor Series WWE Cruiserweight Champion Brian Kendrick zmierzy się z Kalisto, który powinien zdobyć ten tytuł.

» Były ECW World Champion i aktualny spiker w Ring of Honor Steve Corino aktualnie przebywa on w Orlando, gdzie został zaproszony do WWE Performance Center. Warto dodać, że w 2001 roku otrzymał on szansę na zaprezentowanie się w WWE i nawet razu udało mu się wystąpić w Madison Square Garden, lecz tylko w dark matchu.

» Przed rozpoczęciem nagrywania odcinka WWE SmackDown Live odbył się taping WWE Main Event, w którym otrzymaliśmy tylko jedną walkę:

Jason Jordan z American Alpha def. Viktor z The Ascension