Podsumowanie wydarzeń WWE 10 – 24.05.2015

Zapraszamy do czytania podsumowania najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich dwóch tygodni w World Wrestling Entertainment(Pawlo).

I.Elimination Chamber match o pas Interkontynentalny.

Na Monday Night RAW zostaliśmy poinformowani, że na gali Elimination Chamber, która odbędzie się za tydzień dojdzie walki w konstrukcji EC o pas interkontynentalny. Wezmą w niej udział, Ryback, Sheamus, R-Truth, King Barett, Dolph Ziggler i Rusev. Moim faworytem w tej walce jest Sheamus, ponieważ odkąd wrócił z nowym gimnickiem jest pushowany przez przedstawicieli federacji i to on wygra pokazując, że jest jednym z najbardziej niebezpiecznych zawodników w tej branży.

II. Owens atakuje WWE.

John Cena jak co tydzień dał szansę dowolnemu zawodnikowi z szatni na walkę o pas U.S. W tym tygodniu na te wyzwanie odpowiedział Kevin Owens, jednak doszło tylko do wymiany zdań między panami, która została zakończona powerbombem w wykonaniu mistrza NXT. Na EC ta dwójka zmierzy się ze sobą, jednak na szali nie znajdzie się pas U.S. W tej walce nie mam faworyta ale na pewno zaskoczeniem było pojawienie się mistrza NXt, chociaż zawodnicy z tamtego rosteru co raz częściej pojawiają się na głónych galach organizowanych przez WWE. Mam nadzieję, że na PPV wygra Kevin Owens,  chociaż znając walki Ceny z zawodnikami NXT to lider Cenation ma również szanse.

III. Nowy mężczyzna Lany.

Po wydarzeniach w ostatnich tygodniach było pewne, że Lana odejdzie od Ruseva i w tym tygodniu tak też się stało. Lana tej samej nocy pojawiła się po walce Zigglera, całując go, zareagował na to wściekły Rusev jednak skończyło się na Zig Zagu od Dolpha.

IV.Kolejny rywal Rollinsa poznany!

Dean Ambrose i Seth Rollins odbyli w zeszłym roku długi i ciekawy feud oraz stoczyli ze sobą kilka walk na PPV. W tym roku ponownie obydwaj panowie zmierzą się ze sobą w walce tym razem o pas WWE. Będzie to pierwsza szansa Ambros’a na zdobycie najważniejszego trofeum w WWE. Więc pojawia się pytanie – Czy wykorzysta szansę?