Podsumowanie WWE The Beast in the East

I.Jericho ponownie w WWE Network.

Podczas gali po raz pierwszy od Night Of Champions 2014 mogliśmy oglądać w ringu Chrisa Jericho, występował  on na house show, lecz teraz po raz pierwszy od tamtej mogliśmy go oglądać w WWE Network. Y2J pokonał Adriana Nevilla. http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2015/07/19_Tokyo_0704_00880-908792443.jpg

II. Bella broni pas.

Nikki Bella podczas gali w Japonii po raz kolejny broniła pasa Div, tym razem jej rywalkami były Paige i Tamina Snuka. Bella obroniła pas i aktualnie jest drugą najdłużej panująca mistrzynią DIv.

III. Lesnar wraca do Japonii!

Brock Lesnar, czyli osoba której był poświęcony House Show w Tokio zmierzyła się z członkiem New Day Kofim Kingstonem. Lesnar bez problemu poradził sobie z rywalem a następnie zdewastował członków New Day.

IV. Nowy mistrz NXT.

Najbardziej wyczekiwaną walką nocy była walka Finna Balora z  Kevinem Owensem gdzie na szali znalazł się pas NXT. Było to idealne miejsce dla Finna by zdobyć pas, gdyż tu w Japonii walczył połowę swojej kariery. Tak jak mówi tytuł, po najlepszej walce wieczoru Balor  pokonał rywala i zdobył wreszcie pas NXT.