Podsumowanie tygodnia w świecie wrestlingu 13.03-20.03.2017

Zapraszamy do czytania podsumowania najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w świecie wrestlingu.

1.  Nowe walki na Wrestlemanii

Największa gala roku coraz bliżej a w tym tygodniu poznaliśmy kolejne walki które odbędą się na tej gali. Podczas RAW poznaliśmy starcie o pasy Tag team pomiędzy The Club, Enzo Amore i Big Cassem oraz Sheamusem i Cesaro. Podczas Smackdown dowiedzieliśmy się że do batalii o pas kobiet dołączy Carmela, natomiast nową walką jest starcie Shane Mcmahona z Aj Stylesem który brutalnie go zaatakował.

2. Mick Foley straci prace?

W tym tygodniu Mick Foley został postawiony przed zadaniem, musiał zwolnić jedną z gwiazd RAW, Mick wydał wiec wyrok na swoją przełożoną Stephani. Triple H zareagował na te słowa i stanął oko w oko z Foleyem, Mick zaatakował Huntera gdy ten kazał mu wynosić się z ringu, zobaczymy jakie konsekwencje wyniesie z tego ataku.

3. Kurt Angle wprowadzony do Hall Of Fame 2017 przez Johna Cena.

Niedawno WWE.com poinformowało, że John Cena wprowadzi Kurta Angle , swojego pierwszego rywala w WWE do Hall Of Fame 2017. Ceremonia Hall of Fame odbędzie się 31 marca.

4. Roman Reigns twarzą WWE? 

WWE nadal chcę aby Roman Reigns był twarzą WWE. Podobno Roman ma zdobyć pas na Wrestlemanii 34.

5. Kairi Hojo podpisała kontrakt z WWE!

Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Radio wyjawił, że zawodniczka dotychczas występująca w federacji Stardom podpisała trzyletni kontrakt z WWE.
Kairi to 28-letnia japońska wrestlerka, która w kwietniu przeprowadzi się do Orlando i rozpocznie szkolenie w WWE Performance Center. Swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczęła w 2011 roku. 

6. Walka z rakiem Dennisa Stampa 

Portal PWInsider.com donosi, że legendarny wrestler Dennis Stamp ponownie zmaga się z rakiem :/ Warto dodać, że stoczył on swój pierwszy pojedynek z Bretem Hartem, a także wystąpił w filmie dokumentalnym o życiu Breta.

7. Christopher Daniels zdobywa pas! 

Podczas weekendowej gali Ring of Honor 15th Anniversary PPV Christopher Daniels pokonał w walce wieczoru Adama Cole’a i został nowym mistrzem Ring of Honor.

8. Śmierć Ronalda Hearda!

Portal PWInsider.com donosi, że wczoraj w wieku 68 lat zmarł były WWF Superstar Ronald Heard, lepiej znany jako ”Outlaw” Ron Bass.
Ron swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczął w 1970 roku, a po 17 latach ciężkiej pracy jego wysiłek został doceniony i podpisał kontrakt z WWF(1987). Jego pierwszym poważnym przeciwnikiem był Junkyard Dog. Niestety w wyniku licznych obrażeń Ron został zmuszony w 1990 roku do opuszczenia WWF.