Podsumowanie kariery Beth Phoenix, Squash o WWE Universal Title?, Kevin Owens komentuje porażkę, Harmonogram NXT

» Przyszły WWE Hall of Famer Beth Phoenix w rozmowie dla The Citizen-Times wypowiedziała się na temat swoich priorytetów podczas pobytu w WWE:

”Od samego początku wiedziałam, że chce pracować dla WWE. Więc stopniowo starałam się udoskonalać swoje umiejętności po to, aby WWE mnie zatrudniło. Chciałam otrzymać chociaż jedną wypłatę w WWE. Następnie chciałam stoczyć swój pierwszy pojedynek w tv, a także zostać mistrzynią kobiet. W 2012 roku postanowiłam przejść na emeryturę, ponieważ w głębi duszy czułam, że zrobiłam już wystarczająco wiele w mojej karierze”.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że pojedynek Brocka Lesnara z Billem Goldbergiem(c) o WWE Universal Championship będzie szybkim squashem podobnym do tego w wykonaniu obecnego mistrza z Kevinem Owensem bądź Brocka Lesnara z KO(Madison Square Garden):

» WWE RAW Superstar Kevin Owens za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojej szybkiej porażki z Brockiem Lesnarem podczas live eventu w Madison Square Garden:

» WWE NXT ogłosiło następujący harmonogram live eventów po WrestleManii 33:

-13 kwietnia w Atlanta, GA
-14 kwietnia w Spartanburg, SC
-15 kwietnia w Charlotte, NC
-27 kwietnia w Kansas City, MO
-28 kwietnia w St. Louis, MO
-29 kwietnia w Southaven, MS