Początkowe plany na SummerSlam, Z kim miał zmierzyć się Finn Balor na Clash of Champions?, Spore uznanie dla Big Cassa, Promo Shinsuke Nakamury, Michelle McCool z rakiem skóry, The Rock vs Vin Diesel na WM33?, Zapowiedź TNA Impact Wrestling

» Oryginalne plany na SummerSlam zakładały walkę Barona Corbina z Kalisto, ale z powodu wielu innych walk, ten pojedynek został wycofany z karty. Jeśli chodzi o Finna Balora to ten początkowo zawalczyć miał z Chrisem Jericho, a main eventem miał być pojedynek Setha Rollinsa z Romanem Reignsem o pas mistrzowski WWE. Wtedy to mistrzostwo Universal zostałoby wprowadzone na SmackDown i jego pierwszym mistrzem zostałby AJ Styles. Naruszenie przez niektórych polityki Wellness Policy zadecydowało jednak, że większość planów się zmieniła i WWE musiało znaleźć innego czołowego face’a na RAW, a Romana Reignsa zepchnąć z góry karty walk.

» Jak wiadomo, końcówka gali SummerSlam była planowana, ale tak naprawdę jeszcze na kilka godzin przed rozpoczęciem walki Brocka Lesnara z Randym Ortonem wciąż ustalano jej szczegóły. Na backstage’u spotkali się Triple H, Mark Carrano, Brock Lesnar i prawdopodobnie Paul Heyman. Nie ma na ten moment potwierdzenia czy Randy Orton również na nim był, ale wydawać się by się mogło, że on również uczestniczył w tym spotkaniu.

» Z kolei co do Finna Balora to wstępnie planowano, aby na gali Clash of Champions zmierzył się on z Kevinem Owensem w obronie tytułu Universal, a przebieg walki i jej zakończenie doprowadzić by miało do Triple Threat Matchu na Hell in a Cell z udziałem Balora, Owensa i Chrisa Jericho.

» Za kulisami wciąż panuje wielkie uznanie dla Big Cassa, który robi duże postępy. Ponoć bardzo zadowolony z Big Cassa jest także sam Vince McMahon. Czyżby to miał być nowy mistrz Universal? Co o tym sądzicie?

» Poniżej najnowsze promo gali WWE Backlash, która jest przeznaczona dla brandu SmackDown i odbędzie się już 11 września:

» Na przyszłotygodniowym odcinku NXT TV fani będą mogli obejrzeć przemowę nowego mistrza – Shinsuke Nakamury, który opowie o swojej walce z Samoa Joe oraz co planuje dalej. Segment też zostanie nagrany już na dzisiejszych tapingach w Full Sail University.

» Żona Undertakera – Michelle McCool podała na Instagramie informację o tym iż jest chora na raka skóry, ale przeszłą już operację i jest na dobrej drodze do jego całkowitego usunięcia.

» Gwiazdy filmu „Szybcy i Wściekli 8” – The Rock i Vin Diesel prowadzą obecnie w mediach społecznościowych konflikt o którym pisze już cały świat (przykład: http://www.eska.pl/hotplota/news/szybcy-i-wsciekli-8-vin-diesel-i-the-rock-nadal-w-konflikcie-vin-diesel-odpowiada-a-the-rock-milczy/n/96033). Co ciekawe konflikt ten ponoć zakończyć ma się w kwietniu 2017 r., kiedy to „Szybcy i Wściekli 8” trafią do kin, a w WWE odbywać się będzie WrestleMania 33. To właśnie na tej gali The Rock i Vin Diesel mają stoczyć finalną walkę. Jak na razie są to tylko plotki, ale jak wiadomo wszystko może się zdarzyć 😉

» Już dzisiaj na TNA Impact Wrestling czeka nas walka Ethana Cartera III z Drew Galloway’em z sędzią specjalnym Aronem Rexem, a ponadto odbędzie się Battle Royal mające na celu wyłonić pretendenta do pasa mistrzowskiego TNA World Heavyweight.

» Mistrzostwo te obecnie jest w posiadaniu Bobby’ego Lashleya, a jak udało nam się dowiedzieć, już 21 października czego go powrót do MMA, gdzie na gali Bellator 162 zawalczy z nieznanym jeszcze mu ani nam przeciwnikiem. Event odbędzie się w Memphis.