Plany związane z Romanem Reignsem oraz WrestleManią 34, Asuka i Bayley przed walką na RAW, Kane wycofany z najbliższych live eventów WWE

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW Roman Reigns pokonał Braya Wyatta w Qualify Elimination Chamber Matchu dzięki czemu jego szansa na pojedynek z WWE Universal Championem podczas WrestleManii 34 bardzo wzrosła. Na gali Elimination Chamber członek The Shield pokona swoich pięciu przeciwników i w Nowym Orleanie odbierze Universal Championship z rąk Brocka Lesnara – Takie są aktualne plany, jednak wiadomo iż mogą one wkrótce ulec zmianie.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że zwyciężczyni Women’s Royal Rumble Matchu, czyli Asuka zmierzy się z Bayley o czym poinformowały nas obie zawodniczki:

» Podczas zeszłotygodniowego odcinka Monday Night RAW Glenn Jacobs (Kane) został wyeliminowany przez Brauna Strowmana ze względu na uraz z jakim się zmaga przez co nie wiadomo jak będzie wyglądała przyszłość tego utytułowanego wrestlera. Federacja World Wrestling Entertainment wycofała ulubionego demona diabła z najbliższych live eventów aż do końca tego miesiąca. Jego powrót planowany jest na sobotni live event – 3 marca w United Center w Chicago gdzie ma zmierzyć się z WWE Universal Championem Brockiem Lesnarem.