Plany WWE odnośnie wielkiego feudu i “wolnych agentów”, Alberto Del Rio trafi do więzienia?, Eddie Guerrero miał zawalczyć na WrestleManii z Shawnem Michaelsem

» WWE podobno omawiało plany dotyczące wielkiego feudu między Larsem Sullivanem a Braunem Strowmanem. Podczas tegorocznego draftu, Lars Sullivan zasilił szeregi SmackDown, a Strowman RAW. W Wrestling Observer Radio stwierdzono jednak, że plan rywalizacji The Freak z The Monster Among Men zostanie zrealizowany w ciągu roku.
Sullivan powrócił ostatnio do WWE i w najbliższym odcinku SmackDown zmierzy się z Jeffem Hardym, Strowman zaś zawalczy ostatni raz na SmackDown, walcząc o tytuł mistrza WWE Universal, a na RAW zmierzy się z Keithem Lee.

» Pozostali wolni agenci z draftu WWE 2020 podobno trafiają do rosteru RAW. Jak już wspomniano, z puli Draft 2020 pozostało dwóch wolnych agentów – Mickie James i Andrade. PWInsider informuje, że od poniedziałkowej nocy obie supergwiazdy miały znaleźć się na stałych miejscach na liście RAW. Andrade przegrał z Angelem Garzą na RAW a następnie wraz z Zeliną Vega został zaatakowany przez “The Fiend” Braya Wyatta i Alexę Bliss. Garza, The Fiend i Bliss są teraz członkami RAW, podczas gdy Vega została przeniesiona do SmackDown. James obecnie ma złamany nos.

» Byłemu mistrzowi WWE, Alberto Del Rio, został wyznaczony proces karny na 25 stycznia 2021 r, jak wynika z raportu PW Insider. Del Rio został postawiony w stan oskarżenia w ubiegły czwartek przez wielką ławę przysięgłych w San Antonio w Teksasie, pod zarzutem porwania z okrucieństwem. Lista przewinień Meksykanina staje się coraz dłuższa: porwanie i cztery napaści na tle seksualnym. Może grozić mu życie w więzieniu. Del Rio został po raz pierwszy aresztowany w maju tego roku, po tym, jak ofiara udała się do lokalnych władz w San Antonio, aby zgłosić napaść Del Rio. Według ofiary Del Rio rzekomo rozgniewał się na nią i oskarżył ją o niewierność, a następnie przystąpił do fizycznego ataku na nią. Ofiara twierdziła, że ​​Del Rio „kilka razy uderzył ją w głowę” i „zmusił ją do noszenia sukienki i tańca dla niego”, kiedy nie przyznała się do wspomnianej wcześniej niewierności. Następnie rzekomo powiedział jej, żeby nie płakała, bo jeśli to zrobi, zagroził, że „zabierze jej syna i upuści go gdzieś na środku drogi”. Oddział FOX w San Antonio również podał dalsze szczegóły, zauważając, że Del Rio rzekomo „związał ręce kobiety pasami bokserskimi, włożył skarpetkę do ust i napastował ją seksualnie przez kilka godzin, używając różnych przedmiotów”. W stanie Teksas skazanie za poważne uprowadzenie może skutkować karą pozbawienia wolności od 5 do 99 lat lub dożywotniego pozbawienia wolności i / lub grzywną w wysokości do 10 000 USD. Jeśli jednak oskarżony zostanie skazany za porwanie drugiego stopnia, może grozić mu od 2 do 20 lat więzienia i / lub grzywna do 10 000 USD.

» Eddie Guerrero zmarł, pozostawiając tak wielu fanów ze złamanym sercem, którzy celebrują jego dziedzictwo do dziś. Walki, które nigdy się nie wydarzyły, nie są równe utracie kogoś takiego jak Latino Heat. Federacja miała zaplanowany walkę na WrestleManii 22 dla Guerrero, co jeszcze bardziej utrudnia pogodzenie się z odejściem Eddiego. Podczas Something to Wrestle With Bruce Prichard ujawnił, że Eddie Guerrero miał zmierzyć się z Shawnem Michaelsem na WrestleManii 22. Latino Heat niestety zmarł kilka miesięcy przed tym wydarzeniem. Prichard mówił o tych odrzuconych planach i ubolewał nad tym, jak niesamowity byłby ten mecz.

Został zaproponowany jako możliwość, ponieważ nigdy nie pracowali razem, a to była, przynajmniej w mojej głowie, walka marzeń. To była jedna z tych [walk], które na pewno chciałbym zobaczyć.

Pamięć Eddiego Guerrero jest wiecznie żywa. Ricochet złożył hołd Eddiemu w tym tygodniu na RAW. Walka pomiędzy Guerrero i Michaelsem z całą pewnością byłaby niesamowita, a cała historia prowadząca do tego pojedynku również byłaby zapierająca dech w piersiach. Shawn Michaels ostatecznie na WM 22 pokonał Vince’a McMahona w meczu No Holds Barred, ale walka z Guerrero byłaby pewnie jeszcze bardziej emocjonująca.