Plany odnośnie WrestleManii 33, Kevin Owens o Ring of Honor, Uczestnicy turnieju UK w NXT, Walka rewanżowa #DIY, Nagranie Mojo Rawley’a

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że oficjele WWE prowadzą poważne rozmowy z byłymi divami w sprawie ich potencjalnego występu podczas tegorocznej WrestleManii. Na obecną chwilę wiemy tyle, że podczas WrestleManii odbędą się takie walki jak:
Sasha Banks vs Bayley oraz Charlotte Flair vs Nia Jax o RAW Women’s Championship. Co o tym sądzicie?

» WWE Universal Champion Kevin Owens pojawił się gościnnie w podcaście Talk is Jericho, w którym wypowiedział się na temat przygotowania w Ring of Honor do kariery w WWE:

”Oczywiście, że mamy w NXT ludzi, którzy pomogą nam w przygotowaniach, ale wydaje mi się iż tak naprawdę Ring of Honor jest w stanie przygotować wrestlerów do przybycia do NXT. Już gdy byłem dzieckiem moim największym marzeniem było zostanie profesjonalnym wrestlerem. Obrałem własną drogę i miałem okazję pracować w ROH z takimi gwiazdami jak: Daniel Bryan, Austin Aries oraz Nigel McGuinness”.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy o tym, że do NXT zawitał Tyler Bate, który w swojej walce pokonał Trenta Sevena dzięki czemu obronił United Kingdom Championship. Pojedynek ten zostanie wyemitowany dopiero 15 lutego, ale wszystko wskazuje na to, że wrestlerzy którzy wzięli udział w turnieju UK wkrótce regularnie będą pojawiać się w NXT co możemy zaobserwować podczas tapingów NXT TV, gdzie Mark Andrews zmierzył się z Petem Dunnem.

» Podczas wczorajszego tapingu WWE NXT dowiedzieliśmy się, że #DIY (Johnny Gargano i Tommaso Ciampa) otrzymają walkę rewanżową z The Authors of Pain, a na szali zostaną postawione NXT Tag Team Titles. Pojedynek ten zostanie wyemitowany w tv 1 marca.

» Były pretendent do SmackDown Live Tag Team Championship Mojo Rawley za pośrednictwem Twittera opublikował nagranie wideo ze swojego treningu w Performance Center: