Plany odnośnie Kevina Owensa oraz Samiego Zayna, Triple threat match na FastLane, Kolejne postacie w WWE Hall of Fame

» Jeśli chodzi o przyszłość Kevina Owensa i Samiego Zayna jeśli chodzi o WrestleManię 34 to wiemy iż oficjele WWE mają przygotowane dla nich kilka wariantów. W Nowym Orleanie albo obejrzymy tę dwójkę w tag team matchu przeciwko The Usos, a na szali zostaną postawione pasy mistrzowskie, bądź będziemy świadkami kontynuacji feudu tej dwójki. Dave Meltzer w Wrestling Observer Newsletter stwierdził iż WWE chce doprowadzić do rozpadu przyjaźni i skonfrontować dwójkę ze sobą w ringu.

» Wszystko wskazuje na to, że w ostatnim momencie do Singles Matchu o WWE United States Championship zostanie dodany były mistrz WWE Jinder Mahal przez co odbędzie się triple threat match, w którym obecny mistrz Bobby Roode będzie bronił pasa w starciu przeciwko Jinderowi Mahalowi oraz Randy’emu Ortonowi. To wydarzenie obejrzymy podczas ostatniej gali przed WrestleManią 34.

» Na obecną chwilę wiemy, że do WWE Hall of Fame w tym roku zostaną dołączone takie osobowości jak: Były WWE Universal Champion Bill Goldberg, The Dudley Boyz, Ivory oraz Jeff Jarrett. Według Dave’a Meltzera kolejnymi osobami, które obejrzymy podczas ceremonii HOF będą: Kid Rock oraz Bam Bam Bigelow.