Plany dotyczące walki Setha Rollinsa z Triple H, Gwiazdy sceny niezależnej w WWE Performance Center, Baron Corbin o byciu nielubianym, Spoilery dotyczące odcinka WWE NXT, Aktualizacja dotycząca statusu The Spirit Squad w WWE, Znany wynik walki Brocka Lesnara z Goldbergiem? Paige i Del Rio w Total Divas, Wpis Paige przed operacją

» Pierwotne plany dotyczące przyszłorocznej WrestleManii mówiły o tym, że na największej gali roku otrzymamy starcie z udziałem Setha Rollinsa oraz Triple H, który po niespodziewanym powrocie na RAW odwrócił się od swojego byłego pupila. Gala PPV Royal Rumble odbędzie się w Alamodome, czyli w miejscu gdzie pomieści się około 60 tysięcy ludzi. I to właśnie frekwencja może stanowić o tym, że panowie wcześniej wymienieni zmierzą się ze sobą już na Royal Rumble 2017, a na WrestleManii dojdzie do walki rewanżowej.

» Tommy End za pośrednictwem Facebooka poinformował, że dołączył do WWE Performance Center:

”Dziękuję wszystkim za współpracę ze mną. Dziękuję Chrisowi Hero, Rocky’emu Romero, Johnny’emu Kiddowi, Bas Van Kunderowi, Nigelowi McGuinessowi, wXw oraz innym federacją, w których mogłem występować. Mamo, tato, Carolien, Coen oraz Courtney dziękuję. Moja praca dopiero się zaczyna”.

Oprócz niego w Performance Center zjawili się:

Crazy Mary Dobson oraz Big Damo, z którym mieliśmy okazję jakiś czas temu przeprowadzić bardzo ciekawy wywiad. Kliknij tutaj, aby go przeczytać.

» WWE Superstar Baron Corbin udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat bycia nielubianym przez fanów WWE:

”To fakt ludzie mnie nie lubią, ale nie przeszkadza mi to. I nie zamierzam uronić łzy z tego powodu. Nie przybyłem tutaj w celu poszukiwania przyjaciół, nie chce znaleźć osoby, która później będzie świadkiem na moim ślubie. Powodem, dla którego jestem tutaj jest fakt zarabiania pieniędzy, to takie proste. Jeśli ktoś chce być moim przyjacielem, to źle trafił. Mam zamiar zgarnąć czek, zrobić swoje i opuścić arenę”.

» Poniżej przedstawiamy wyniki tapingu dzisiejszego odcinka WWE NXT:

Rich Swann & No Way Jose def. Tony Nese & Drew Gulak w pierwszej rundzie turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic.
Po tym pojedynku Swann i No Way Jose wygłosili promo dotyczące ich starcia z The Authors of Pain.

Bobby Roode def. Sean Maluta
Po pojedynku Bobby ogłosił, że na gali NXT TakeOver Toronto zmierzy się z Tye Dillingerem.

Na zapleczu odbył się segment, w którym Liv Morgan została zaatakowana przez Billie Kay oraz Peyton Royce.

Austin Aries & Roderick Strong def. Tucker Knight & Otis Bogojevic w pierwszej rundzie turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic.

Nikki Cross def. Danielle Kamella

Podczas segmentu Shinsuke Nakamury pojawił się Patrick Clark, który wyzwał mistrza NXT na pojedynek. Niestety Clark został brutalnie zaatakowany przez Samoa Joe.

» Podczas kolejnego odcinka WWE SmackDown Live waśń między Dolphem Zigglerem, a The Mizem wciąż jest kontynuowana. Fani którzy byli zadowoleni z powrotu The Spirit Squad będą musieli pogodzić się z faktem iż tuż po zakończeniu feudu Zigglera z Mizem nie będą już potrzebni w tv.

» W zeszłym tygodniu na Monday Night RAW powrócił Bill Goldberg, który zaakceptował wyzwanie Brocka Lesnara i na gali Survivor Series otrzymamy starcie z udziałem tych dwóch panów. Wstępne plany mówią o tym, że Brock Lesnar pokona Goldberga i nie słychać, aby plany miały ulec zmianie.

» E! Online niedawno skomentowali aktualny status dotyczący występu Paige oraz Alberto Del Rio w Total Divas:

”To nie wszystkie ekscytujące wieści jakie dziś się pojawiły. Wszystkich fanów Total Divas chcemy poinformować o tym, że romans Paige oraz Alberto Del Rio znajdzie się w nadchodzącym sezonie Total Divas! Gratulacje dla gołąbków!”.

» WWE Superstar Paige za pośrednictwem twittera poinformowała, że dziś rano planowana była jej operacja szyi: