Plany dotyczące Mickie James, Debiut Rodericka Stronga w NXT, Debiuty azjatyckich gwiazd w NXT, Odwiedziny Stephanie McMahon w WWE Performance Center, Tye Dillinger na temat starcia z Bobbym Roodem, Deonna Purrazzo o Women of Honor, Ciężki trening Sashy Banks, Punishment Martinez w Ring of Honor, Ric Flair na temat walki Goldberga z Brockiem Lesnarem

» Jakiś czas temu na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca powrotu Mickie James do WWE. Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że WWE chciało, aby Mickie pojawiła się na zeszłotygodniowych tapingach NXT, ale niestety obecnie przebywa w Europie razem ze swoim mężem Nickiem Aldisem(Magnus), który być może również dołączy do WWE. Warto zaznaczyć, że jakiś czas temu wykupili mieszkanie w Orlando i tam się przenieśli. Zanim WWE skontaktowało się z Mickie James plany były takie, że Trish Stratus zmierzy się z Asuką na najbliższej gali NXT. Plany te uległy zmianie z powodu ciąży WWE Hall of Famer. Ember Moon wkrótce otrzyma title shota.

» Były ROH World Champion Roderick Strong zadebiutował podczas najnowszego odcinka WWE NXT, gdzie wspólnie z Austinem Ariesem wystąpił w turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic. Panowie pokonali Tuckera Knighta oraz Otisa Dozovica, a w kolejne rundzie zmierzą się z TM-61:

» W przyszłym tygodniu w NXT zadebiutują HoHo Lun oraz Tian Bing.

» Stephanie McMahon za pośrednictwem twittera opublikowała zdjęcie z WWE Performance Center, na którym były przyszłe gwiazdy WWE, a wśród nich Babatunde Aiyegbusi.


» W poniższym nagraniu wideo Tye Dillinger wypowiedział się na temat walki z Bobbym Roodem na gali NXT TakeOver Toronto:

» Deonna Purrazzo udzieliła wywiadu dla Philly.com, w którym wypowiedziała się na temat Women of Honor:

”Myślę, że w Ring of Honor coraz bardziej skupiają się na wrestlingu z udziałem kobiet. Teraz kładą bardzo duży nacisk na rozwój charakteru postaci oraz story. Inwestują w nas”.

» Portal The Wrestling Observer donosi, że RAW Womens Champion Sasha Banks rozpoczęła ciężki fizyczny trening w celu poprawienia swojej odporności na ból. Ma to związek z Hell in a Cell Matchem z jej udziałem oraz Charlotte.

» Portal PWInsider.com donosi, że Punishment Martinez podpisał kontrakt z federacją Ring of Honor. Martinez jest studentem szkoły ”Danny Cage’s Monster Factory”, która znajduje się w Paulsboro.

» Ric Flair wypowiedział się na temat powrotu Goldberga do WWE oraz walki z Brockiem Lesnarem:

”Starcie Goldberga z Brockiem Lesnarem może nie być dobrym pomysłem. Walka z Brockiem nie jest dobrym pomysłem do wypromowania się, ponieważ Bill przez bardzo długi okres nie był w ringu z kimś większym od siebie. Czas wolny jest największym wrogiem wrestlera. Brock jest w świetnej kondycji, ponieważ gra w podwójnej roli jako wrestler oraz zawodnik UFC. Bill prezentuje się świetnie, ale czy tak będzie w ringu, tego nie wiem”.