Plany dotyczące Charlotte Flair zmienione w ostatnim momencie, Długa rehabilitacja i przerwa od wrestlingu Drew McIntyre’a, Tysięczny odcinek SmackDown Live

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku podcastu Wrestling Radio wyjawił, że pierwotnie miał byc prowadzony feud miedzy Charlotte Flair, a Taminą o mistrzostwo kobiet SmackDown jednak ze względu na przyspieszony debiut zawodniczek NXT na niebieskiej tygodniówce te plany uległy zmianie.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

» Były WWE NXT Champion Drew McIntyre pomyślnie przeszedł operację naprawy bicepsa po tym jak nabawił się urazu w trakcie swojej walki z Andrade Cien Almasem na NXT TakeOver: War Games w Houston. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik ten dopiero powróci do ringu podczas weekendu z WrestleManią 34, gdyż też czeka go bardzo długa rehabilitacja i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami to być może obejrzymy pojedynek z jego udziałem na największej gali roku.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że w dniu 16 października 2018 roku odbędzie się tysięczny odcinek SmackDown Live, podczas którego będziemy świadkami wielu ciekawych zwrotów akcji oraz powrotów. Warto dodać, że w przyszłym roku swoją 25 rocznicę istnienia obchodzić będzie RAW.