Plany dotyczące Brauna Strowmana, Rusev powraca do WWE TV, Stan zdrowia Emmy, Tryout WWN

» Jakiś czas temu na naszej stronie internetowej pojawiła się informacja dotycząca urazu Brauna Strowmana, który zostanie wyeliminowany z występów w tv na około 4-6 tygodni. W tym tygodniu prawdopodobnie podda się on zabiegowi, który będzie miał na celu naprawę jego łokcia. Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wypowiedział się na temat nadchodzącej operacji Strowmana, która jego zdaniem jest poważna i niesie ze sobą spore konsekwencje, ponieważ od dłuższego czasu mamy okazję obserwować jego konflikt z Romanem Reignsem. Zwycięzca tej rywalizacji ma na gali Great Balls of Fire zmierzyć się z WWE Universal Championem Brockiem Lesnarem. Natomiast podczas tegorocznej gali Extreme Rules walką wieczoru miało być starcie Strowmana z Reignsem. Plany jednak ulegną zmianie. Co sądzicie na temat przyszłości Brauna Strowmana?

» WWE SmackDown Live Superstar Rusev opublikował kolejny materiał wideo, w którym wspomniał, że jakiś czas temu domagał się title shota podczas gali PPV Money in the Bank jednak wciąż nie otrzymał żadnej odpowiedzi od komisarza SmackDown Live Shane’a McMahona, jednak ma nadzieję, że w przyszłym tygodniu usłyszy odpowiedź. Warto wspomnieć o tym, że Rusev jest nieobecny w telewizji od trzech miesięcy ze względu na operację jakiej został zmuszony poddać się:

» WWE Women Emma za pośrednictwem Instagrama poinformowała o opuszczeniu WWE Tournee po Wielkiej Brytanii ze względu na kontuzję, której nabawiła się w ostatnim czasie. Aktualnie Emma przechodzi różne badania medyczne:

» WWN Live opublikowało krótki wpis, z którego możemy dowiedzieć się, że 21 maja w Michigan odbędzie się kilka pojedynków z udziałem uczestników seminarium/tryoutu WWN.