Plany dotyczące Bayley, Women’s Tournament Cruiserweight Classic w przyszłym roku?, Matt Riddle o współpracy z ludźmi z WWE, Nowy program na WWE Network, Zapowiedź Combat Zone Wrestling Night of Infamy

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że pierwotne plany dotyczące zakończenia hell in a cell matchu z udziałem kobiet były takie, że Sasha Banks pokona Charlotte i zachowa mistrzostwo kobiet WWE. Jednak z racji iż WWE ma w planach już kolejny feud dla Charlotte, której rywalką będzie Bayley(była mistrzyni kobiet NXT).

» Według najnowszych doniesień wynika, że WWE w przyszłym roku planuje przygotowanie Women’s Tournament Cruiserweight Classic. Udział w nim mają wziąć najlepsze wrestlerki, które występują na scenie niezależnej. WWE kontaktowało się już z kilkoma kobietami, które wyjawiły iż turniej prawdopodobnie odbędzie się w marcu.

» Matt Riddle udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat osób aktualnie występujących w WWE, z którymi miał okazję współpracować:

”Mam cały czas styczność z ludźmi pracującymi w WWE. Mam tu na myśli Generalnego Managera NXT Williama Regala, który co chwilę pojawia sie na eventach EVOLVE. Miałem okazję również pracować z Cesaro oraz Danielem Bryanem. Oni są zawsze wokół mnie, ale nie zawszę mogę o tym publicznie mówić”.

» WWE ogłosiło, że na WWE Network wkrótce zostanie wyemitowany nowy program o nazwie Cruiserweight-Centric 205 Live, a jego emisja nastąpi tuż po każdym wtorkowym odcinku SmackDown Live.

» Poniżej przedstawiamy zapowiedź zbliżającej się gali Combat Zone Wrestling ”Night of Infamy”, która odbędzie się 19 listopada:

– Squared Circle of Sacrifice Match: Matt Tremont & Jeff Cannonball vs. Josh Crane & Dale Patricks
– Sami Callihan vs. Joe Gacy
– Homicide vs. Yuma
– #EYFBO (Mike Draztik, Angel Ortiz) vs. The Dub Boys (Dave McCall, Nate Wallace)