Plany dla Stinga na SummerSlam, Informacje odnośnie Undertakera, Co dalej dla Setha Rollinsa?, GFW zawita do Wielkiej Brytanii, John Cena

Obecne plany zakładają, że feud Romana Reignsa z Brayem Wyattem zostanie przeciągnięty do SummerSlam, gdzie miałoby dojść do ich singlowego starcia. Oficjele nie wykluczają jednak zmiany, albowiem planowane jest wmieszanie Stinga do tej rywalizacji, co też przyczyniłoby się do starcia drużynowego, w którym to Roman Reigns i Sting zmierzą się z Brayem Wyattem i Luke’m Harperem. Jest także trzecia opcja, six-man tag team match, w którym to Roman Reigns, Sting i Dean Ambrose zmierzą się z całą ekipą The Wyatt Family. Plany te były bardziej realne jeszcze przed kontuzją Ericka Rowana, ale istnieje także możliwość, że ktoś po prostu zastąpi jego miejsce.

Kolejnym starciem, jakie zobaczymy na najgorętszej gali lata, będzie pojedynek Brocka Lesnara z Undertakerem, który to powrócił zeszłej nocy i zaatakował ”bestię” podczas jego pojedynku o pas WWE World Heavyweight Championship przeciwko Sethowi Rollinsowi.  Co do wczorajszego main eventu, oficjalnie zakończył się on brakiem rezultatu.

Pozostając w temacie SummerSlam, dzisiaj na RAW dowiemy się, co będzie czekało Setha Rollinsa, który na chwilę obecną pozostaje bez rywala. Ostatnio wiele mówiło się o jego walce z Triple H’em i być może dzisiaj się przekonamy, czy taki kierunek zostanie obrany przez WWE.

Global Force Wrestling zapowiedziało, że w październiku zawita po raz pierwszy do Wielkiej Brytanii. Federacja pojawi się 28 października w Grimbsy, Lincolnshire oraz 30 października w King Lynn, Norfolk.

John Cena po pojedynku z Kevinem Owensem na Battleground udzielił krótkiego wywiadu, którego możecie wysłuchać pod tym linkiem.