Plany dla Romana Reignsa na WrestleManię 33, Szczegóły live eventu w Madison Square Garden, Opener dzisiejszego SmackDown Live, Mustafa Ali w swoim rodzinnym mieście

» Jak informują zagraniczne portale, zarząd WWE nie ma jeszcze gotowego scenariusza jeśli  chodzi o występ Romana Reignsa na WrestleManii 33. Wszystko to jednak kwestia czasu i bardzo prawdopodobne jest to, że na Royal Rumble, Reigns zostanie ukoronowany nowym mistrzem Universal i to właśnie on będzie bronił tego tytułu na przyszłorocznej WrestleManii. Co ciekawe są też plotki o pewnej niespodziance, którą szykuje WWE w kwestii Reignsa i jego występu na Największej Gali Roku, ale nie ma w tej sprawie póki co żadnych szczegółów.

» Jak się okazuje, poniedziałkowy live event SmackDown w Madison Square Garden nie został wyprzedany. Frekwencja mimo wszystko i tak była zadowalająca dla oficjeli, a w jej uzyskaniu z pewnością pomógł powracający do ringu John Cena.

» A, co do Johna Ceny to ten zdradził na Twitterze, że jego segment będzie openerem dzisiejszego odcinka SmackDown Live. Czekacie? 🙂

» Dzisiaj w Chicago, a więc rodzinnym mieście Mustafy Ali odbywać się będzie również WWE 205 Live. Oznacza to, że prawdopodobnie oprócz walki Richa Swanna z Nevillem o mistrzostwo Cruiserweight, w akcji zobaczymy również Aliego.