Plany dla Lany, Wzrok Vince’a McMahona, Kontuzja Zayna, Curb Stomp

* Były członek creative teamu WWE Kevin Eck ujawnił, że Justin Bieber chciał występić na SummerSlam 2014 w roli wrestlera. Chciał on być w drużynie z Johnem Cena oraz Big Show’em przeciwko The Wyatt Family. Nie wiadomo jednakże jak blisko było do tego aby walka ta faktycznie miała miejsce.

* Poniedziałkowe RAW z main eventem pomiędzy Randym Ortonem a Romanem Reignsem zanotowało 3.57 miliona widzów, co jest spadkiem wobec poprzedniego tygodnia.

* Czas na trochę materiałów video, poniżej zobaczyć możecie promo następnego odcinka show Renee Young pt. „Unfiltered” emitowanego na WWE Network:

* A następnie video promujące miesiąc maj jako darmowy miesiąc WWE Network:

* Kilku ludzi zauważyło, że finisher Seth’a Rollinsa Curb Stomp został wycięty z poniedziałkowego WWE 24 speciala o Romanie Reignsie. Podczas pokazywania końcówki WrestleManii 31, gdy Seth rozbiegał się do Curb Stompa kamera została przeniesiona na publiczność a do ringu powróciła dopiero po wykonaniu przez obecnego mistrza akcji kończącej.

* We wtorek pojawiły się plotki, że Vince McMahon ma problemy ze wzrokiem. Plotki oparte były na relację świadka, który podobnież widział Vince’a wychodzącego po segmencie oddającym honor Patowi Pattersonowi po RAW. Jednak WWE zapytane o to czy jest to prawda, odpowiedziało, że absolutnie nie potwierdza tych doniesień.

* Poniżej pojedynki które zobaczymy na najbliższym Main Event:

* Zack Ryder vs. Adam Rose with Rosa Mendes
* Bo Dallas vs. Jack Swagger
* Curtis Axel vs. Damien Sandow as Macho Mandow
* Stardust vs. R-Truth

* Goldust na swoim Twitterze poinformował, że przejdzie operację barku a do akcji powróci za 2 do 4 miesięcy. Życzym szybkiego powrotu 🙂

* Także Chris Jericho użył Twittera aby podzielić się z fanami informacją o swoim powrocie do ringu, będzie to lato bieżącego roku, jednak zobaczą go fani tylko na wybranych live eventach.

*  Sami Zayn doznał jakiejś kontuzji związanej z pierścieniem rotatorów podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW. WWE nie podało nadal oficjalnej informacji na temat stanu Zayna. Co sie okazuje, do kontuzji doszło przed pojedynkiem z Johnem Cena, podczas gdy Sami stojąc na schodkach przy ringu zachęcał fanów w Montrealu (rodzinne miasto Zayna) do wsparcia. Sami jest zapowiadany na starcie przeciwko NXT Championem Kevinem Owensem na NXT Takeover 20 maja.

* Wieloletni przyjaciel CM Punka Colt Cabana obchodzi dziś swoje 35 urodziny. Wszystkiego najlepszego!

* Jak możemy zobaczyć podczas gal telewizyjnych WWE, federacja daje nam przesłanki aby sądzić że Lana i Rusev zostaną rozdzieleni. Plotki krążące po internecie mówią, że Lana będzie powodem przegranej Ruseva przeciwko Johnowi Cenie na Payback. Żadne wiarygodne źródło z WWE nie potwierdziło, że WWE właśnie to planuje jednak biorąc pod uwagę to jak prowadzony jest feud, plotki te mogą się sprawdzić.