Pierwsze bookingi TJ Perkinsa po odejściu z WWE, Roman Reigns uczestnikiem tournee WWE, po WrestleManii, Sean Waltman chwali gwiazdy NXT

» Federacja The Wrestling Revolver poinformowała, że były WWE Cruiserweight Champion TJP pojawi się 18 marca w Val Air Ballroom na evencie organizowanym z okazji 3-lecia show. Będzie to pierwszy występ wrestlera po odejściu z WWE. Federacja Expo Lucha z San Diego również wyjawiła, że TJP pojawi się 17 i 18 sierpnia na wydarzeniach w Harry West Gymnasium.

» WWE UK za pośrednictwem Twittera ogłosiło, że Roman Reigns został dodany do corocznego tournee WWE po WrestleManii, który odbywa się w maju w Wielkiej Brytanii. Trasa rozpocznie się ósmego, a zakończy się osiemnastego maja. W tym czasie odbędzie się osiem live eventów w UK oraz Irlandii, a 13 i 14 maja w O2 Arenie w Londynie zostaną nagrane tygodniówki RAW oraz SmackDown.

» W tym tygodniu Sean Waltman pojawił się w WWE Performance Center jako gościnny trener. WWE Hall of Famer za pośrednictwem Twittera pochwalił Matta Riddle oraz Punishmenta Martineza. Warto zaznaczyć, że WWE Hall of Famer Scott Hall również przebywa w Orlando, jednak on pomaga wrestlerom w Team Vision Dojo.