Pięciopunktowa zapowiedź RAW: 30 marca 2015

Wielu ludzi nazywa WrestleManię końcem sezonu dla WWE, co oznacza, że pierwsze RAW po największej gali roku zaczyna nowy rok kalendarzowy dla WWE. Jakich niezapomnianych momentów, zapamiętywalnych chant’ów i kandydatów do meczu roku dostarczy nam dzisiejsza odsłona RAW ? Oto czego możemy sie spodziewać.

1. Co oznaczać będzie dla nas Era Rollins’a ?

Po raz pierwszy w historii, zdobywca walizki Money in the Bank wykorzystał ją na WrestleManii. Kiedy Brock Lesnar i Roman Reigns leżeli w ringu, wycięczeni pojedynkiem, Seth Rollins rozpoczął nieprzygotowany Triple Threat Match, a następnie wykonał Curb-Stompy obu rywalom, aby w efekcie po pinie na Reigns’ie zostać nowym WWE World Heavyweight Champion’em. Pytanie brzmi, co na temat tego kontrowersyjnego końca walki powiedzą Lesnar i Heyman na dzisiejszym RAW ? Czy Rollins’owi uda się uciec przed gniewem bestii ? Jaki będzie jego pierwszy ruch jako mistrza ? Tego dowiemy się już dziś w nocy.

2. Co teraz z Roman’em Reigns’em ?

Roman Reigns powiedział, że jest w stanie i pokona WWE World Heavyweight Champion’a Brock’a Lesnar’a na WrestleManii. Walczył dzielnie i nie ugiął się, możliwe, że od zwycięstwa dzieliły go sekundy, ale przegrał dzięki szokującemu cash-in’owi Seth’a Rollins’a. Jaka będzie reakcja Gwiazdy roku 2014 oraz zwycięzcy tegorocznego Royal Rumble Match’u na jego przegraną w tak chaotycznych okolicznościach ? A także, co „Samoan Badass”  będzie chciał powiedzieć swojemu byłemu partnerowi z The Shield po tym jak przerwał mu jego mecz o WWE World Heavyweight Title ?

3. Jedna rywalizacja odnowiona, druga zapoczątkowana.

Na fali szokującego zwycięstwa Triple H’a nad „The Vigilante” Sting’iem na Levi’s Stadium, Stephanie McMahon oraz COO WWE skorzystali z okazji, aby pokazać swoją siłę na Największej ze Scen. The Authority przypomniało wszystkim słuchającym, że posiadają ich wszystkich i wszystko co ich otacza. Ku ich niezadowoleniu pojawił się The Rock wraz ze swoją przyjaciółką UFC Women’s Bantamweight Champion’ką Ronda’ą Rousey. Oboje skonfrontowali się z przedstawicielami władzy. Jakie konsekwencje spotkają Rock’a i Rousey za wyrzucenie z ringu najpotężniejszej pary w rozrywce sportowej ? Co na temat swojej byłej przyjaciółki, która okazała jej brak szacunku na WrestleManii powie Stephanie McMahon ?

4. Kto wyzwie nowych mistrzów ?

John Cena i Daniel Bryan nie pierwszy raz zdobywają pasy mistrzowskie WWE. Cena do tej pory posiadał 15 razy WWE World Heavyweight Championship, podczas gdy Bryan zdobył cztery mistrzostwa. Dwie megagwiazdy opuściły WrestleManię z tytułami. Cena wygrał United States Championship pokonując Ruseva zaś Bryan zdjął Intercontinental Title zawieszony nad ringiem walcząc aż z sześcioma innymi zawodnikami. Kim będą pierwsi pretendenci do pasów Bryana i Cena’y ? Czy Rusev i Bad News Barrett będą próbować odzyskać to co zostało im odebrane wczorajszej nocy ? Czy oba tytuły czeka nowa era, biorąc pod uwage to jak dominujące postacie są w ich posiadaniu ?

5. Czy dni panowania Nikki jako Divas Champion’ki są policzone ?

Reign Nikki Belli był perfekcyjny przez 126 dni. Razem ze swoją siostrą Brie, po kolei przedzierały się przez konkurencję a następnie ją eliminowały. Pretendentki się pojawiały i upadały. Jednakże na WrestleManii na Levi’s Stadium, AJ Lee zmusiła mistrzynię div do poddania się przez Black Widow, przez co zdobyła dla siebie i swojej „friendenemy” Paige zwycięstwo na Największej ze Scen. Jak Divas Champion odniesie się do porażki na WrestleManii ? Czy AJ udowodniła, że zasługuje na możliwość zawalczenia z Nieustraszoną Divą ?

 

*** RAW rozpocznie się w nocy z poniedziałku na wtorek o 2 w nocy ***