Pete Dunne już nie podwójnym mistrzem, Brak Lesnara na najbliższych tygodniówkach, Jinder Mahal nie pojedzie w trasę WWE do Indii?, WWE promuje miesiąc walki z nowotworami dziecięcymi

» Mistrz WWE UK Pete Dunne nie jest już podwójnym mistrzem po stracie PROGRESS World Title  na rzecz Travis Banksa podczas PROGRESS „Chapter 55: Chase The Sun”. Pete przegrał tą walkę przez odklepanie. Dunne jest aktualnie zapowiadany na obronę WWE UK Championship, która odbędzie się na najbliższym odcinku NXT.

» Podczas ostatniego RAW po raz ostatni przed PPV obejrzeliśmy Brocka Lesnara. Co ciekawe Brock nie jest zapowiadany na RAW za tydzień, jak również na te po gali No Mercy. Braun Strowman za to jest zapowiadany na następne tygodniówki.

» Nie wiadomo czy Jinder Mahal będzie brał udział w trasie po Indiach. W Grudniu zawodnicy WWE pojawią się w Indiach, lecz jadą tam jedynie zawodnicy brandu RAW. Jinder Mahal będąc na SmackDown Live może nie pojawić się w swoim kraju, co może być niemiłą niespodzianką dla indyjskich fanów.

» Stephanie McMahon, Finn Balor, Nia Jax i WWE Intercontinental Champion The Miz odwiedzili szpital dziecięcy w Orange, Kalifornii. Poniżej zdjęcia z tej wizyty. Wizyta miała na celu promować miesiąc walki z nowotworem u dzieci.